Facebook

Правильна сковорода гриль: особливості вибору та використання

Любителям соковитих стейків, приготованих на грилі, взимку доводиться особливо важко - сидіти біля мангалу або жаровні в мороз не дуже приємно. На щастя, ця проблема вже давно вирішена - правильна сковорода гриль допоможе приготувати улюблене блюдо в домашніх умовах. А ми, в свою чергу, підкажемо, як її вибрати і використовувати.

Як працює сковорода гриль?

Щоб вибрати гарну сковороду гриль, потрібно обов'язково знати, як вона працює. Тим більше що цей момент в корені відрізняється від «звичайної» сковорідки. Вся справа в ребристої поверхні дна. По-перше, саме за рахунок них на м'ясі і овочах з'являються фірмові піджарені смужки. По-друге, простір між ребер також відіграє величезну роль: воно не дає їжі підгоріти і ефективно випаровує зайву вологу, за рахунок чого блюдо додатково готується на пару. Приготування на пару, як відомо, робить його більш соковитим і корисним, так як зберігає більше корисних речовин і вітамінів.

І ще один важливий момент: сковороди гриль не комплектується кришками не просто так. Справа в тому, що домогтися правильної «сухий» смаження можна тільки без кришки. Якщо ж скористатися їй, то страва буде гаситися, як це відбувається в будь-якій іншій сковороді, і домогтися того самого ефекту гриля не вийде.

Як вибрати хорошу сковороду

Насправді, зробити це досить просто. Потрібно врахувати лише кілька найважливіших параметрів.

Матеріал сковороди

Оптимальний вибір - класична чавунна сковорода гриль. І нехай вам не здається, що вони давним-давно застаріли. Насправді, вся принадність чавуну в тому, що він досить довго нагрівається, рівномірно розподіляючи тепло від дна по всіх стінках, і добре тримає температуру.

Крім того, при правильній підготовці і обігу чавунна сковорода у використанні виявляється не менш зручною, ніж більш сучасна модель з антипригарним покриттям. Це досить велика і цікава тема, тому до неї ми ще обов'язково повернемося в майбутніх матеріалах.

Сковороди гриль також виробляються з алюмінію з антипригарним покриттям, але при виборі такої моделі потрібно обов'язково дивитися на товщину дна. Якщо воно буде занадто тонким, необхідного температурного режиму добитися не вдасться, і посуд не буде «працювати» як треба. Крім того, власникам індукційних плит слід обов'язково переконатися в наявності у алюмінієвого посуду спеціального дна.

Ребра

З ребрами все просто: чим ні вище, тим краще, оскільки ребра невеликої висоти не дадуть необхідного простору під продуктами. Простіше кажучи, вони будуть просто смажитися на сковорідці, як на звичайнісінькій, з плоским дном.

в Все для дому Переглядів: 110 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020