Facebook

Послуги клінінгового агентства

Клінінгові агентства виникли відносно недавно. Буквально ще кілька років тому про них мало хто чув. Однак споживачі швидко оцінили зручність цього сервісу, попит на нього почав швидко зростати і продовжує набирати обороти в наш час. Клінінгові агентства (від англ. Clean - чистити) надають послуги прибирання приміщень, як приватних, так і службових, виробничих або комерційних, незалежно від площі та масштабності робіт. Це дуже зручно, адже відпадає необхідність затівати даний захід самостійно, витрачати час і сили.

В цілому, залучення спеціальних компаній до прибирання приміщень - ознака прогресуючого суспільства, навіть престижу. Відходить у минуле потреба утримувати в штаті прибиральницю, необхідність витрачати особистий час для натирання підлоги будинку. Краще доручити виконання цих періодичних завдань фахівцям, які швидко, непомітно, можливо навіть під час відсутності клієнта, приберуть приміщення. Згідно з дослідженнями, продуктивність і якість прибирання при виконанні фахівцями зростає на 50-70%. Такий показник досягається за рахунок комплексного організованого підходу і застосування спецзасобів. Компанії, що надають послуги клининга, мають в своєму розпорядженні цілий арсенал професійних пристосувань, пристроїв, техніки і хімічних розчинів. При цьому, сучасні клінінгові фірми практикують використання екологічних коштів і розчинів, що не забруднюють атмосферу, безпечних для здоров'я оточуючих.

Згідно зі статистичними даними, попит на сервіс за останні 10 років зріс майже на 40%. У мегаполісах практично кожна друга організація вдається до послуг професійних прибиральників. Поки найбільш активними користувачами є комерційні клієнти (банки, ТЦ, державні, медичні та освітні установи), але також спостерігається динаміка зростання попиту серед фізичних осіб.

Спектр послуг

Клінінгові агентства спеціалізуються на комплексного прибирання. При цьому, спектр послуг дуже широкий. Обов'язки включають:

  • поточні та генеральні прибирання;
  • миття фасадів, вікон і вітрин (для висотних будівель вдаються до виклику промислових альпіністів);
  • чистку меблів, килимів, штор;
  • вивіз сміття;
  • догляд за оргтехнікою та предметами інтер'єру.

Додатково можна замовити догляд за рослинами, прилеглою територією під ключ або інші види договірних послуг. Варто відзначити, що їх спектр може відрізнятися у різних агентств, але в цілому, перелік охоплює стандартні операції. При цьому, замовити можна, як виконання тільки певних робіт, так і комплексне генеральне прибирання квартир або цілого будинку. При укладанні договору зазвичай обговорюється зручний час для наведення порядку, узгоджується графік регулярних прибирань, що дозволяє зробити співпрацю максимально комфортним для клієнтів.

в Все для дому Переглядів: 111 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019