Facebook

Плюси і мінуси дизельного генератора

Установки на дизельному паливі призначені для тривалої безперебійної роботи. Подібні електростанції можуть працювати на високих потужностях.

Плюси дизельних пристроїв:

  • генератор дизельный може виконувати роль постійного джерела електрики.
  • Є вибір установок - малогабаритні з природною аерацією, а також більш громіздкі і важкі з водяною системою охолодження.
  • Робота резервної електростанції на дизелі не вимагає технічних пауз.
  • Енергоносій споживається економно, в порівнянні з аналогічними бензиновими установками.

До недоліків станцій на дизелі відносять:

Вартість подібних резервних агрегатів на 30-40% вище, ніж бензинових.

Робота подібного пристрою супроводжується високим рівнем шуму, великі моделі з кожухом вимагають спеціального приміщення для установки.

В електростанціях дизельного живлення з природним охолодженням часто відсутня підігрів, тому в холодну пору року можуть виникати проблеми з запуском двигуна, особливо при сильних морозах.

Таким чином, при виборі резервної підстанції необхідно керуватися в першу чергу необхідністю безперервної експлуатації. З цієї позиції дизельні установки не тільки більш кращі, але і є єдиним рішенням. Бензиновий генератор не впорається з тривалої навантаженням.

Якщо ж запасна електростанція необхідна для тимчасового рішення відсутності централізованого електропостачання, зокрема для побутових споживачів, краще зробити вибір на користь установки на бензині. Він легше і дешевше дизельного аналога.

в Обладнання Переглядів: 311 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 26 вересня 2020