Facebook

Підзимові посіви квітів

Хочете, щоб вже ранньою весною ваш сад або дворик осяявся яскравими фарбами? Хочете возитися на грядках, зрідка кидаючи погляд на шикарну клумбу, повну квітучих рослин, коли сусіди тільки висаджують розсаду квітів? Хочете отримати міцні квіткові рослини з максимальним імунітетом? Тоді вам обов'язково потрібно прочитати цю статтю і зробити подзимние посіви квіткових культур. Про те, як це зробити, які культури використовувати, коли висівати - зараз все розповімо!

Але, перш ніж ми почнемо захоплюючу розповідь про те, як правильно і коли найімовірніше опускати зернятка в грунт, давайте поговоримо про переваги і недоліки, про плюси і мінуси підзимних посівів квіткових культур.

Між іншим, на сайті http://ekodacha.in.ua/ru/56-mnogoletniki ви можете придбати насіння красивих багаторічних квітів просто зараз.

Коли є дві новини, я завжди віддаю перевагу щоб починали з хорошої, тому дозвольте розпочати з переваг підзимового посіву квітів.

  • Ну, звичайно, це найперше, саме раніше весняне цвітіння, на дні, а то й тижні раніше ніж у «сусідів», а якщо спорудити невелику тепличку і вкриє сходи, то буде зовсім чудово!
  • Другий плюс - це повне використання сходами весняної талої води, що скупчилася в грунті від танення снігу, так що посушлива весна вам не буде загрожувати точно, особливо тим, хто розбиває найшикарніші клумби на дачних ділянках.
  • Плюс третій - природна стратифікація, або гарт. «Якщо хочеш бути здоровим - загартовуйся», насіння це теж стосується. За зиму відбудеться свого роду природний відбір, і найсильніші і міцні насіння дадуть потужні сходи, яким не будуть страшні ні капризи погоди, ні хвороби з шкідниками.
  • Плюс четвертий - раз рослини потужні і міцні, значить і стійкі до заморозків і поворотним холодів, а це не може не бути нам на руку.
  • П'ятий плюс. Припустимо щороку ми висіває тільки насіння, зібрані своїми турботливими ручками - таким чином, застосовуючи подзимние посіви, ми самі того не знаючи, можемо отримати елітний насіннєвий матеріал, просто ідеально пристосований до місцевих умов клімату. І щороку буде краще, ніж колишній, і за силою росту, і по мірі цвітіння, укупі з тривалістю.
  • Шостий плюс - це невелика фора, крапля часу, яку можна навесні витратити не на посів насіння, а на щось інше.
  • Ну і пара не плюсів, а плюсиков - це можливість рослинам формувати більш розвинені коріння, а, отже, і поменше нам з вами звертати уваги на них в подальшому в плані турботи; і на наших підвіконнях будуть грітися на сонечку кішки, а не стояти розсада (хоча ось це на любителя).

Але є і погані новини, а точніше - мінуси або ризики подзимнего посіву квіткових культур. Їх істотно менше, але, тим не менш, завжди є ризик того, що ви невірно визначте терміни посіву, потеплішає, насіння дадуть сходи і загинуть.

в Все для дому Переглядів: 313 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 грудня 2018