Facebook

Переваги житлових комплексів

Сьогодні покупці житла висувають високі вимоги не тільки до якості побудованого будинку, але і до рівня життя в ньому. Сучасні житлові комплекси пропонують своїм жителям розвинену інфраструктуру обслуговування, в яку обов'язково входить підземний паркінг і цілодобова охорона.

Зразком такого багатофункціонального комплексу є жк совские пруды . Це житло відноситься до преміум-класу.

Переваги житлових комплексів

На сьогоднішній день більшу популярність здобувають житлові комплекси. Вони являють собою групу будинків, які крім квартир мають нежитлові приміщення. У них розташовуються обслуговуючі організації, які роблять проживання в даному комплексі більш комфортним.

Сучасний житловий комплекс повинен в себе включати:

  • адміністративну частину, де розташовується керівництво керуючої компанії;
  • організації, що представляють населенню різні послуги, наприклад, хімчистки, салони краси, тренажерні зали, відділення банків та інші;
  • продуктовий магазин або супермаркет, а також кафе або ресторан;
  • обов'язкова наявність парковок, як наземних, так і підземних з достатньою кількістю місць;
  • дитячий садок.

Весь житловий комплекс зводиться в єдиному архітектурному стилі. Внутрішній двір має дитячі ігрові майданчики, окремо обладнані місця для занять спортом і зони відпочинку. До будинків багатофункціонального комплексу прокладаються нові під'їзні шляхи.

Часто вся ця територія охороняється, а в'їзд у двір можливий тільки через шлагбаум після перевірки документів, і уточнення мети візиту.

Як придбати житло в ЖК

Більшість житлових комплексів є новобудовами. У них квартири можна купувати ще до остаточної здачі будинку. Вкладення коштів в такі квартири буде дуже вигідним, так як після здачі будинку в експлуатацію вартість квадратного метра в ньому виросте.

Інформацію про споруджуваних житлових комплексах та інших новобудовах можна дізнатися на офіційному міському сайті. Серйозні компанії розміщують інформацію про проект, а також надають документацію, що підтверджують право займатися даною діяльністю.

Якщо ви вирішили купити квартиру в житловому комплексі, який вже експлуатується кілька років, то краще звернутися за допомогою в агентство нерухомості. Купівля житла з вторинного фонду вимагає серйозної перевірки юридичної чистоти квартири.

в Все для дому Переглядів: 2133 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019