Facebook

Переваги та недоліки металопластикових вікон

 

Ринок сучасної віконної продукції переповнений безмежною кількістю пропозицій – як високоякісних, так і сумнівних.

Одним із високоякісних реалізаторів металопластикових вікон у Львові є компанія Тисей, каталог продукції якої, Ви можете переглянути на їхньому сайті.  Втім, визначити, який тип конструкції оптимальний саме для вас не завжди вдається з першої спроби. Очевидно, для цього потрібний хороший аналіз переваг та недоліків усіх типів вікон. Що ж, почнімо із беззаперечного лідера – металопластикових вікон.


Як правило, такий тип віконної конструкції ви зможете побачити у багатьох будинках та квартирах. Нічого дивного, у порівнянні з традиційними пластиковими конструкціями, вони оснащені  металевим каркасом, що вмонтований у профіль. При цьому, зовнішня сторона профілю повністю пластикова. Каркас із оцинкованого профілю автоматично додає конструкції міцності та витривалості.

Цим можна пояснити і тривалу експлуатацію продукції. Сьогодні провідні виробники сміливо говорять про 20 і 30-річні гарантії на свою продукцію. У цьому контексті можемо говорити про високий рівень шумо- і теплоізоляції завдяки хорошій герметизації віконних швів.

Без сумніву, одна із найбільш вигідних переваг такого типу вікон – їх невибагливість у догляді. Ще б пак, власники пластикових вікон із впевненістю можуть забути про періодичне фарбування чи, наприклад, обклеювання у холодну пору. Так, достатньо лише звичайного миття вікна з допомогою відповідних миючих засобів.

Достатній рівень екологічності також додає вікнам достатню кількість балів до й так вже високого рейтингу. Встановлені конструкції не виділяють небезпечних хімічних речовин, відповідають усім екологічним нормам і стандартам. До всього, пвх – незаймистий матеріал, тому не становить додаткової небезпеки під час пожежі.

Для прихильників нестандартних дизайнерських рішень у нас також є приємні новини – виробники металопластикових вікон пропонують найрізноманітніші форми продукції – аркові, круглі, косокутні, тощо.  Відтак, вікна є справді універсальними для будь-якого інтер’єру.

Все ж металопластикові вікна, на думку експертів, мають і свої мінуси. До прикладу, чимало встановлених моделей блокують мікроциркуляцію повітря.  Доволі часто гумові ущільнювачі у таких конструкціях починають тріскати, тому їх швидко потрібно замінити на нові  Окрім цього, у випадку руйнування склопакету власнику доведеться викласти куди більшу суму, аніж на заміну звичайного скла. 

 

в Вікна і двері Переглядів: 3159 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022