Facebook

Переваги садових меблів із штучного ротанга

 
 
На даний момент все більшу популярність і затребуваність набирають садові меблі, виконані з такого матеріалу, як штучний ротанг. Даний матеріал виглядає як подовжені нитки, виготовлені з каучуку і полімерів. У порівнянні з натуральним ротангом, штучний може мати різну колірну гаму, ширину, довжину і фактуру.
 

Переваги меблів зі штучного ротанга

 
Варто зазначити, що садові меблі зі штучного ротангу мають ряд переваг, завдяки яким такі вироби користуються настільки великою популярністю зараз, розглянемо основні з них:
 
  1. Високий показник водостійкості та вологостійкості. Меблі з даного матеріалу може перебувати на відкритому просторі круглий рік, і взимку, і влітку. Причому варто відзначити, що при цьому виріб не втратить свої зовнішні характеристики.
  2. Високий показник стійкості до температурних перепадів. Меблі дана цілком спокійно може знаходиться і на вулиці, і поблизу опалювальних приладів. Дана обставина не лякає меблі зі штучного ротанга.
  3. Висока стійкість до впливу прямих сонячних променів. Вироби зі штучного ротанга не мають властивостей вигоряти на сонці, колір завжди залишиться початковим.
  4. Стійкий і надійний каркас. При виробництві садових меблів зі штучного ротанга застосовується найбільш масивний каркас з алюмінію, або дерева.
  5. Може витримати найбільшу масу. Такий виріб цілком легко може витримати вагу в 120 кілограмів, крім цього дані меблі не відрізняється крихкістю, на ній можна навіть стрибати.
  6. Екологічність. Хоча штучний ротанг і не натуральний матеріал, але його виготовляють з полімерів з найбільшою екологічністю, які не можуть виділяти різних шкідливих речовин і неприємного запаху, причому навіть при нагріванні.
  7. Стійкість до зовнішніх впливів. На даних меблях не будуть помітні подряпини, а також можна не боятися ймовірних відколів покриття.
  8. Невибагливість у догляді. Всі забруднення можна видалити з такого виробу звичайним мильним розчином, а при наявності більш стійких плям є можливість використовувати спирт, при цьому матеріал не постраждає від цього.
в Сад і дача Переглядів: 811 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022