Facebook

Огляд вимірювального інструмента

Існує велика кількість різних видів інструментів. Це і ручний інструмент, бензоінструмент, електроінструмент, інструмент для саду та також пневмоінструмент. З більш детальною класифікацією ви можете ознайомитися в інтернет і підібрати необхідну вам продукцію. У цій же статті ми розповімо вам все про вимірювальний і розмічальний інструмент.

Перше, про що варто сказати - це рулетки. У майстерні їх повинно бути, як правило, дві або більше. Особливим якістю відрізняються рулетки фірми Gross. Вона хороші тим, що стопор тут включений постійно, тобто щоб згорнути рулетку, потрібно просто натиснути на кнопку. Якщо у вас є кілька рулеток, необхідно порівнювати в них шкали між собою, так як бувають випадки, коли на двох рулетках однієї фірми на відстані сорок міліметрів різниця становить один міліметр. Тобто при виготовленні проекту потрібно використовувати завжди тільки одну рулетку.

Друге, що має бути в кожній майстерні - це косинці. Існують різноманітні розміри кутників. З їх допомогою можна робити клепку для торцювання на циркулярку. Дуже якісним є кутник Kapro. Він призначений для розмітки плитних матеріалів, фанери, МДФ, ДСП. Також досить зручним є семидюймовий кутник. Він відмінно підходить для розмітки при торцюванні.

Необхідні також слюсарні косинці. Ними користуються для установки дисків на торцевій циркулярної пилки, виставленні стрічки. Існують також косинці з рухомою колодкою. Підходять для виставлення фрез.

Штангенциркулі існують звичайні і електронні. Електронний штангенциркуль підійде при металообробці або яких-небудь точних робіт.

Далі мова піде про рівні. Рівні є простим і ефективним засобом для визначення паралельності і перпендикулярності площин і прямих. Будівельний рівень, є измерительным инструментом, який повинен бути у кожного будівельника. Рівні бувають бульбашкові, Гідрорівні і лазерні. Найпоширеніші бульбашкові рівні. Далі про них більш детально. У корпусі рівня розміщуються як правило три колби: горизонтальна, вертикальна і під кутом сорок п'ять градусів. Вони дозволяють визначити похибки всіх видів поверхонь.

в Інструмент Переглядів: 560 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 26 квітня 2019