Facebook

Переваги листового прокату

 
Листовий прокат використовується в дуже багатьох сферах діяльності, починаючи від виробництва і закінчуючи будівництвом, і навіть дрібними декоративними та обробними роботами. Залежно від виду діяльності компанії, їй може знадобитися метал різної товщини, з різними властивостями. Наприклад, для покриття дахів часто використовують оцинковані листи металу. Це робиться для того, щоб запобігти псуванню даху, щоб не було проблем з корозією, яка так чи інакше виникне, якщо мова йде про метал, який схильний до окислювальних процесів (взаємодії з водою і киснем, ультрафіолетом і морозами).
 

Основні переваги листового прокату

 
Можна виділити наступні:
 
  1. Листи різної товщини. Метал може бути як дуже тонким, так і дуже товстим. Наприклад, користуються популярністю як листи товщиною в 0,8 мм, так і листи товщиною 160 мм. Природно, вони використовуються для абсолютно різних типів робіт. До речі, якщо вас цікавить листовий прокат, то на сайте компанії "Профі-торг" ви знайдете те, що вам потрібно.
  2. Листи металу застосовуються при самих різних типах робіт. Наприклад, листовий прокат може використовуватися для обшивки дверних стулок і дверей гаражів, а може - для виробництва сходів і ступенів.
  3. Невисока ціна. Оскільки прокат продається без посередників, то його дуже вигідно безпосередньо замовляти у виробника. Завжди можна розраховувати на ще гарну ціну. Наприклад, якщо ви бажаєте купити товар у великих обсягах, то виробник часто дає хороші бонуси та відразу купувати стає набагато вигідніше.
  4. Можливість замовити листи типових розмірів, і відразу прорахувати необхідну кількість матеріалу, який потрібен для робіт. Наприклад, виробник металопрокату дає можливість замовляти вироби розмірі 1250 × 2500 мм. Покупець може відразу прорахувати необхідну кількість матеріалу, який потрібен для тих чи інших видів робіт. Можна врахувати й обрізки, які будуть отримані, що заощадить кошти на замовлення партії металопрокату.
 
Звичайно, на сьогодні дуже вигідно замовляти саме металопрокат в листах у виробника. Є можливість отримати хорошу знижку при оптових обсягах поставок продукції.
 
У компаніях, які виробляють металопрокат, можна також замовляти відразу кілька видів продукції: оцинковані листи, рифлені і просічно-витяжні листи, гарячекатаний і холоднокатаний металопрокат. Широкий вибір виробів з металу дає можливість відразу зробити заявку на потрібну партію необхідних видів сировини, і при цьому не втратити гроші.
в Будівельні матеріали Переглядів: 114 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 28 листопада 2020