Facebook

Переваги каркасних будинків

В наші дні немає, мабуть, жодної методики в будівництві, яка була б унікальною в усіх сенсах, проте, якщо розглядати всі нюанси, з'ясовується, що каркасний будинок найкращий варіант, за співвідношенням якості та вартості. Приймаючи рішення, якою технологією довірити створення заміського будинку, логічно віддати перевагу даному варіанту.

Батьківщиною каркасних будинків є Канада. Перші будинки подібного типу з'явилися в цій країні близько століття тому і постійно ставали досконалішими. Поступово ця технологія стала розвиватися в Америці, Німеччині, Скандинавії.

У Росії такий вид будівництва влаштувався відносно недавно, але вже встиг набрати популярності. Чим же обгрунтований такий попит? Все просто: в такому будинку навіть в суворі морози буде тепло, а в літню спеку прохолодно. Погодьтеся, це значно економить бюджет, так як тепло довгий час зберігається всередині, а після тривалої відсутності швидко відновлюється до бажаної температури. У такому будинку можна без праці провести більшість комунікацій прямо всередині стін. Без витрат і не користуючись спеціальними пристосуваннями, прокласти в будинку електрику і провести водопостачання. Але, головний плюс, навіть не в цьому. Безсумнівним плюсом є мінімально витрачений час на будівництво. Починаючи з закладки фундаменту, закінчуючи переїздом і заселенням в будинок, йде трохи часу приблизно від 2 до 6 місяців.

До речі, на сайті http://royal-house.ua/ru/ можна замовити швидке будівництво каркасних будинків за привабливими цінами.

Такі короткі терміни пояснюються тим, що в каркасному будинку не потрібно чекати усадки будівельних конструкцій, до того моменту як можна буде приступати до опоряджувальних робіт. Це має величезне значення для людей, що живуть активним життям, яким не хочеться витрачати довгі роки на нескінченну будівництво.

Назвати такий будинок стовідсотково екологічним, звичайно ж, не можна, адже це не повністю дерев'яна конструкція, яка не має всередині і зовні оздоблень. Однак якщо порівнювати каркасний будинок з бетонним, то різниця відчутна. У другому випадку нам абсолютно не відомо, з яких складових приготований цегла і цемент, і, наприклад, де був здобутий щебінь.

Каркасний будинок, на відміну від інших будівель, має досить легку конструкцію. Це не означає, що ваш будинок може понести вітром, зате, маючи таку перевагу, відпадає потреба в масивному фундаменті, витрати на який не маленькі. У даній ситуації буде досить прокласти стрічкове підстава з невеликою глибиною залягання. Легкі панелі, використовувані при будівництві легко доставити, розвантажити, і приступити до монтажу. Установка панелей не вимагає важкої техніки, а це знову ж заощаджує гроші і час.

На відміну скажімо від будинків з блоку, де товсті стіни поглинають велику кількість корисної площі, стіни каркасного будинку тонше, значить, і загальна площа кімнат зростає.

в Все для дому Переглядів: 2818 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022