Facebook

Квартири від забудовника та їх переваги

Придбання свого власного житла - серйозна і відповідальна задача. Багато в чому від цього залежить життя всієї родини справжньою або майбутньої. Сучасні компанії-забудовники створюють протягом багатьох років унікальні успішні проекти, які допомагають клієнтам покращити свої житлові умови і отримати нові квартири з усіма зручностями.

Двокімнатні квартири від забудовника або інші житлові об'єкти, а також комерційна нерухомість на території сучасних ЖК сьогодні становлять великий інтерес для інвесторів і приватних покупців. Забудовники гарантують відсутність проблем з майбутньою квартирою і гарантують високі умови комфорту і безпеки проживання.

Зовсім небезпечно займатися самостійними пошуками квартири на вторинному ринку. Доведеться вирішити багато проблем, причиною яких стає недомовленість в певних аспектах і несумлінність ріелторів. У квартирою від забудовника таких обставин не виникає.

До речі, в багатьох випадках квартиры в рассрочку - це досить вигідне рішення, якщо ви відразу не маєте повної суми для купівлі.

Розглянемо основні переваги та позитивні моменти придбання нової квартири безпосередньо від забудовника.

По-перше, покупка житла на первинному ринку запобігає можливість появи інших господарів, які також стануть претендувати на квартиру. Рідня не застане зненацька, несподівано відібравши півквартири. Також стороною обійде нагальне питання успадкування, так як клієнти будівельної компанії стають цілком власниками нерухомості.

Уявіть покупку квартири і початок капітального ремонту замість заселення і організації побуту на новому місці. Як правило, все це займає дуже багато часу, сил, коштів і нервів. Процес здається нескінченним, а заселення - далекою мрією. З новою квартирою все зовсім інакше. Можна практично відразу після здачі будинку в експлуатацію почати облаштовувати квартиру і запрошувати гостей на новосілля. При цьому в новому будинку ризики затоплення чи інших проблем з комунікаціями, зведені до мінімуму, що важливо для нових меблів і недавно виконаного ремонту.

Додатковими перевагами від деяких забудовників стають готові або індивідуальні дизайн проекти квартир. Це відмінний варіант для зайнятих і активних людей, у яких немає часу ан пошуки дизайнера і обговорення з ним основ стилю або інших рішень інтер'єру. Майбутній власник квартири разом з житлом набуває дизайн проект, який виконає спеціально підготовлена ​​досвідчена бригада фахівців. При цьому в квартирі може бути створена унікальна планування, так як дизайнери тісно співпрацюють з будівельниками.

Дуже великий плюс новобудов - розвинена інфраструктура. У безпосередній близькості можна знайти нові дитсадки, школи, лікарні та поліклініки, магазини з різними необхідними товарами, багато інших об'єктів.

в Все для дому Переглядів: 2364 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 09 липня 2020