Facebook

Переваги і недоліки паркетної дошки

Важливою перевагою паркетної дошки є той факт, що монтаж паркету з цього матеріалу надзвичайно простий. Паркетну дошку обрізають до потрібної довжини спеціальною пилкою, потім укладають, поєднуючи дошки між собою за допомогою пазів і штирів. Завдяки такому способу з'єднання підлога отримує необхідну жорсткість.

В якості третьої переваги можна вказати те, що дошку для паркету ви купуєте вже відшліфовану і покриту лаком або маслом, а підлогу після укладання не потрібно циклювати. Завдяки цьому значно знижується вартість ремонту паркету.

Різноманітність забарвлень паркетної дошки дозволить підібрати ідеальний відтінок для вашого інтер'єру і навіть викласти на підлозі традиційну «ялинку», «палубу» або «плетінку» або більш вишуканий візерунок. Колір дошки залежить від того, яка саме деревина використовувалася в якості верхнього шару. Гарну структуру дерева можна підкреслити, покривши підлогу білим або чорним лаком.

До речі, доска паркет купить Barlinek ви можете на сайті barlinek-profi.com.ua швидко та вигідно вже зараз.

Паркетною дошкою можна покривати популярний в останні роки «тепла підлога», але тільки при дотриманні певних умов. Товщина дошки не повинна бути менше 13 і не більше 15 міліметрів, в конструкції підлоги слід прокласти шар гідроізоляції і стежити за тим, щоб температура не перевищувала 27 ° С.

Догляд за підлогою з паркетної дошки гранично простий. Під час прибирання краще використовувати пилосос і пилу м'якою сухою тканиною, а при митті підлоги потрібно як слід віджимати ганчірку. Плями від рідин видаляються за допомогою м'яких миючих засобів без аміаку.

Звичайно, чи не головною перевагою паркетної дошки є її невисока вартість. Штучний паркет обійдеться вам в півтора рази дорожче.

Як і у будь-якого матеріалу, у паркетної дошки є свої недоліки. З вищенаведеного тексту вже можна було здогадатися, що вона має низьку стійкістю до дії вологи. При сильній протечке підлогу дуже сильно деформується, і його доведеться замінювати повністю. Звичайно, така ситуація малоймовірна, але якщо ви хочете захиститися від неї, то укладайте паркетну дошку на фанеру. В цьому випадку деформований підлогу можна буде замінити лише частково. Водостійкість паркетної дошки можна збільшити за допомогою нанесення спеціального лаку або масла для паркету.

Для багатьох недоліком може стати також і те, що у паркетної дошки менше варіантів декору, ніж у штучного паркету або ламінату.

в Облицювання Переглядів: 957 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021