Facebook

Особливості застосування пропіленгліколю

Пропіленгліколь являє собою безбарвну рідину, яка легко розчиняється у воді і деяких інших речовинах. Вона володіє мінімальною токсичністю, хорошим рівнем в'язкості і не призводить до появи корозії. Це поширений елемент, який застосовується в різних сферах. Жоден продукт косметології не обходиться без використання гліколю. Далі в матеріалі статті розберемося з особливостями його застосування.

Між іншим, зверніть увагу, що пропиленгликоль купить ви можете на сайті propylen-glycol.ru швидко та вигідно вже зараз.

Більше половини всього виробленого пропиленгликоля використовується в хімічній промисловості. З цієї речовини виготовляють обмерзанню для авіації і вентиляційних систем, антифризи для автомобільної промисловості.

Пропіленгліколь активно використовується косметології. З його допомогою будь-який компонент крему може проникнути в найглибші шкірні покриви. Ця речовина є пом'якшувачем і зволожувачем для шкіри людини. Він утворює на поверхні тіла особливу плівку, яка утримує воду і корисні елементи.

Рідини, які використовуються в системах опалення, можуть містити різні варіації гликолей. В даний час існує чимало їх різновидів.

Такі речовини мають масу наступних якостей:

  • Сприяють виведенню і розчинення осаду, який з'являється в системі;
  • Надійно захищають від корозійних процесів сталеві елементи;
  • Запобігають руйнуванню гумових ущільнень, прокладок і неметалевих виробів.
  • Захищають опалювальну систему від замерзання.

Харчова індустрія також не обходиться без пропиленгликоля. Речовина міститься в приправах та спеціях, маслах і всіляких харчових ароматизаторах. Рідина активно використовують в загустителях, стабілізаторах і інших харчових продуктах.

Також цей хімічний елемент застосовується в тваринництві, фармацевтиці та деяких інших сферах.

в Будівельні матеріали Переглядів: 546 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021