Facebook

Особливості укладення тротуарної плитки на бетон

Тротуарна плитка – це популярний матеріал для облаштування тротуарів, прибудинкових територій, паркових майданчиків, алей, територій автозаправних станцій, паркувальних зон для автомобілів, майданчиків перед магазинами, об'єктів торгівлі та присадибних територій. Тротуарна плитка має привабливу поверхню і виділяється різноманітністю форм і гамою кольорів, що дає можливість зробити більш привабливою, виразною і різноманітною площу облаштовану укладанням тротуарної плитки.

Підкресливши індивідуальність та унікальність вашого майданчика. Укладання тротуарної плитки, на відміну від використання асфальтового покриття, має високу ступінь ремонтопридатності, що дозволяє зберегти гарний естетичний вигляд або відновити його в найкоротші терміни завдяки заміні декількох пошкодженіх елементів тротуарної плитки на нові.

Одним з видів якісного основи для вкладання плитки може служити бетонна основа. Укладання тротуарної плитки на бетонну основу забезпечить тривалу експлуатацію та збереження всіх властивостей і параметрів мозаїкі укладеної плитки. Бетонна основа володіє високою міцністю і стійкістю до інтенсивної експлуатації або дії великих навантажень. Також на такій основі виключаються зрушення і зміщення укладеної тротуарної плитки та порушення малюнку. При великих навантаженнях під час бетонування виконують посилення з арматурної сітки. Арматура застосовується діаметром 8-10 мм і укладається з кроком 150-200 мм. При влаштуванні бетонної основи важливим моментом є правильне виконання та дотримання всіх ухилів для відводу води, це обумовлено тим, що при укладанні тротуарної плитки на бетонну основу вся вода не може йти через бетон і буде залишатися на поверхні або проникати між швами. Тому після укладання плитки рекомендується промітати шви гарцовкой, що дозволить уникнути проникнення зливових і талих вод всередину. Гарцовка – це двокомпонентна суміш, що складається з наповнювача (пісок, відсів) і в'язкої складової (цемент, вапно). Влаштування тротуарної плитки на бетон дозволяє виконувати укладання на міцну і стійку основи, що дає можливість якісно сформувати площини для відводу води.

Покладена тротуарна плитка не піддається впливу сонячних променів і не є джерелом утворення шкідливих парів і газів. В процесі експлуатації вона є досить не вибагливим матеріалом. Основне завдання в догляді за нею – дотримуватися умови експлуатації, для яких вона призначалася. Не допускається рух автотранспорту по пішохідним ділянкам, це може привести до деформації або навіть руйнування укладеної тротуарної плитки.

Джерело інформації - http://www.vibroplita.dp.ua/.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1914 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 27 травня 2020