Facebook

Особливості та переваги профнастилу

 
Профнастил являє собою металевий лист з гофрованою поверхнею, а саме передбачається наявність спеціальних ребер жорсткості. Найчастіше такий виріб створюють за допомогою холодного пресування на спеціальних верстатах. Ребра жорсткості розташовуються поздовжньо, завдяки чому матеріал може витримувати значні навантаження. Якщо висота профілю буде високою, то лист виявиться більш жорстким і стійким до експлуатаційних параметрів.
 
 
В наші дні ціни на профнастил можуть бути оптимальними, але дуже важливо правильно вибрати за даним посиланням https://zavodkm.com.ua/profnastil/ профільований лист. Він ідеально підійде для створення покрівельного покриття і зборів, оздоблення фасадів. Потрібно розуміти, що сучасний профнастил буває стінових, покрівельних і несучим, причому його характеристики можуть бути різними і на них потрібно звертати підвищену увагу.
 

Рекомендації щодо вибору профнастилу

 
Вибираючи профнастил, бажано враховувати наступні рекомендації:
 
 1. Товщина профнастилу. Цей фактор є одним з найбільш значущих. Покрівельний лист повинен мати дуже високу несучу здатність, на яку впливає товщина сталі і вид профілю. Показник може становити 0,5-1 міліметр.
 2. Профіль. Він визначає жорсткість матеріалу і його здатність витримувати навантаження. При цьому бажано, щоб хвиля була досить високою для створення міцного матеріалу. Спеціальні ребра жорсткості підвищують стійкість матеріалу до механічних факторів.
 3. Покриття. Бажано вибирати профільовані листи зі спеціальним полімерним покриттям, адже він буде більшою мірою захищений від несприятливих зовнішніх чинників і зможе порадувати бездоганним дизайном.
 
Орієнтуючись на ці аспекти, можна зрозуміти, який профнастил насправді підійде для майбутнього застосування.
 

Основні переваги профнастилу

 
Вибираючи профнастил, можна відзначити наступні явні переваги:
 
 • оптимальні несучі здібності і гідний показник жорсткості;
 • гідні декоративні властивості;
 • стійкість до хімічно агресивних речовин;
 • невелика вага;
 • відсутність токсичних компонентів в складі;
 • пожежна безпека;
 • тривалий термін служби.
 
Таким чином, бажано зрозуміти, на який профлист слід звернути підвищену увагу, щоб гарантовано залишитися задоволеними запропонованим матеріалом і ефективно його застосовувати в різних цілях і ситуаціях.
в Будівельні матеріали Переглядів: 151 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021