Facebook

Особливості ремонту квартир-студій

Квартира-студія

Як правило, квартири студії мають невелику площу, тому, для того щоб облаштувати житловий простір максимально комфортно, доведеться потрудитися. Головна особливість полягає в прив'язці санвузла та кухонної кімнати до розташування систем вентиляції і труб.

Ви можете замовити ремонт квартиры-студии в СПб у професіоналів із компанії Prorabof. Незважаючи на те, що перегородки між приміщеннями відсутні, за винятком огородженій ванної кімнати і туалету, загальну площу доведеться ділити на декілька функціональних зон:

 • кухня;
 • спальня;
 • вітальня;
 • коридор.

Щоб інтер'єр квартири вийшов цілісним, стильним, але при цьому функціональним, використовуються деякі прийоми:

 1. Зонування - розділяти функціональні зони в квартирі студії можна не тільки зведенням капітальних перегородок, але і іншими способами. Відмінний прийом - використовувати для обробки матеріали з різними фактурами, квітами. Ще один варіант полягає в установці різних освітлювальних приладів, які завдяки інтенсивності світлових потоків будуть виділяти або приховувати зони. Якщо все ж перегородка необхідна, то можна замінити її стильною ширмою, барною стійкою.
 2. Об'єднання - для збільшення корисної площі об'єднуються вітальня з кухнею, санвузол, житлова кімната з балконом.
 3. Використання ергономічної, вбудованих меблів і техніки - вбудовані шафи, столи-трансформери, ліжка з підйомними механізмами, які вдень перетворюються в стелаж - все це в значній мірі збільшує функціонал простору.

Види ремонту в студійних квартирах

Варіанти ремонту квартири студії бувають декількома. Все залежить від того, в якому стані знаходиться житлове приміщення в момент початку роботи і чого хоче замовник:

 1. Косметичний ремонт - як правило, його рекомендується проводити в новобудовах, адже протягом кількох років після здачі будинок буде проходити усадку, що неминуче призведе до псування зовнішнього вигляду обробки. Даний вид робіт включає: чорнову обробку, прокладку інженерних мереж, фінішну чистову обробку недорогими, практичними матеріалами.
 2. Капітальний ремонт - видалення старих оздоблювальних матеріалів, демонтаж дверей, віконних рам і перегородок (при наявності), заміна старих інженерних систем на нові з новим обладнанням (сантехніка, батареї, труби, електроприлади та інше), чорнова обробка, монтаж нових комунікацій, дверей, чистове фінішна обробка.
 3. Євро-ремонт студії - сучасний ремонт квартир студій з використанням технологічних матеріалів і дизайнерських прийомів.

Головні завдання дизайнерів при ремонті квартири студії полягають в наступному:

 • розробити проект, який буде відповідати умовам СанПіН;
 • грамотно розподілити функціональні зони, виходячи з розташування каналу вентиляції, системи водопостачання, каналізації та інших інженерних систем;
 • зонувати простір, використовуючи дизайнерські прийоми, в результаті чого вийшло б не тільки комфортне житловий простір, але і квартира естетично приваблива і стильна.
в Все для дому Переглядів: 838 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023