Facebook

Особливості очищення води зі свердловини

Будь-який дачний будинок, приватний будинок або заміський котедж потребує встановлення водоочисної системи. У більшості випадків в якості джерела води виступає свердловина, якість води з якої викликає сумніви.

Навіть якщо ви опинилися щасливчиком, і вміст мінеральних речовин у воді в межах норми, без механічної фільтрації ніяк не обійтися. Але на практиці виявляється, що в різних регіонах воді зі свердловини потрібно комплексна очистка, якої слід приділити особливу увагу.

Очищення артезіанської води - нюанси

Перший нюанс, на який варто звернути увагу при виборі фільтруючої системи в интернет-магазине Filter.ua, особливості водопостачання ділянки. У дачних селищах і селищах та інших населених пунктах з приватними секторами часто сусіди кількох будинків об'єднуються і пробуривают одну потужну свердловину, яка забезпечила б водою кілька ділянок. На таку свердловину дешевше надалі і простіше встановити великий загальний фільтр обезжелезіватель, або кожен домовласник набуває і монтує власну водоочисну систему. Однак загальний фільтр для води із свердловини знижує витрати в два - три рази.

До процесу підбору фільтра слід підійти з великою відповідальністю. Раніше обивателі вважали, що чим більше глибина свердловини, тим чистіше в ній вода. Розробка нових методів хімічного аналізу показала, що чистота води не залежить від того, наскільки глибоко пробурена свердловина. Природно, така вода не буде забруднена біологічно (вірусами, бактеріями, грибками і ін.), На відміну від поверхневих джерел, але зате в ній часто перевищено вміст залізистих і марганцевих домішок, вода жорстка і багата розчиненим сірководнем. Але попередньо необхідно провести аналіз води, щоб визначити точні концентрації речовин.

Також при виборі фільтра необхідно розрахувати обсяг споживання води - від цього параметра безпосередньо залежить продуктивність фільтра. Погодьтеся, сім'я з двох чоловік, що приїжджає в будинок пару раз на місяць, споживає набагато менше води, ніж п'ять членів сім'ї з домашніми тваринами, цілий рік проживають на ділянці.

Основні етапи очищення води зі свердловини

Найбільш часто в артезіанської воді перевищено вміст нерозчинних солей і залізистих домішок. Система водоочищення в цій ситуації повинна включати наступні етапи:

  • механічне очищення - великопористі фільтри затримують великі частки (піщинки, мулові домішки та інші забруднення);
  • знезалізнення - причому такі фільтри можуть додатково виконувати деманганации і видаляти з води сірководень;
  • видалення нерозчинних неорганічних солей - іонообмінна смола ефективно пом'якшує воду;
  • пост-очищення - найчастіше використовуються вугільні фільтри, які позбавляють воду смаку, кольору, запаху і каламутності.

Багато виробників можуть запропонувати вам фільтри для комплексної водоочистки і водопідготовки. Вони більш комфортні в експлуатації і компактні. Але, якщо ви не розбираєтеся в питанні, зверніться за допомогою фахівців, які вивчать результати хіманаліза і допоможуть підібрати оптимальний варіант системи фільтрації.

в Інженерні системи Переглядів: 566 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 26 вересня 2020