Facebook

Особливості вибору москітних сіток

Скоро весна, а значить потрібно подумати про захист свого житла від комах. Так, в першу чергу при настанні тепла ми відкриваємо вікна, щоб впустити свіже повітря в житлове приміщення. А перед цим потрібно подбати про те, щоб комарі і мухи не залітали в будинок.

Для цього необхідно придбати москітні сітки на всі вікна, які будуть відкриватися. Якщо ви не знаєте, де замовити дані товари, то ми рекомендуємо інтернет-магазин: remokna, де ви не тільки знайдете корисну інформацію щодо вибору москітних сіток, а й зможете зорієнтуватися за ціною на них.

До речі, на сайті https://stroyshans.ru/catalog/gazosilikatnye-bloki-bor/ ви можете придбати газосилікатні блоки за найдоступнішими цінами.

Які бувають москітні сітки?

У даній статті ми хочемо розповісти про різноманіття москітних сіток, а саме перерахувати основні їх види. На щастя, сьогодні люди придумали велику кількість різноманітних засобів захистів від комарів. Перерахуємо всі види даних засобів захисту:

• Одними з найпопулярніших москітних сіток є рамкові сітки. Дані мережі були розроблені спеціально під стандартні пластикові вікна. Рамкова сітка являє з собою безпосередньо рамку з алюмінію або пластику, яка натягнута дрібної мережею, щоб через неї не пробивалися різні комахи, в тому числі і комарі. Дана сітка міцно тримається на віконній рамі, і поставити її можна в абсолютно будь-яке вікно.

• Сітка на липучці. Даний засіб захисту від комарів є найбільш простим у виготовленні, так як являє собою звичайну дрібну сітку, яка по краях обшита липучкою. Одна сторона липучки клеїться на раму вікна, а інша залишається на сітці. Таким чином, сітку на липучці простіше мити і легше зняти.

• Ролетні сітки. Як відомо, ролет можна в будь-який момент підняти і опустити, що дуже зручно для тих, хто курить у вікно, т. К. Постійно знімати рамку або отлеплять липучку недоцільно.

• Розсувні сітки. Дані мережі схожі на шафу-купе, який також розсується в обидві сторони. Подібну москітну сітку ставлять тільки на алюмінієві вікна або двері. З позиції естетичного вигляду, то вони досить красиво виглядають в приміщенні.

• Москітні сітки-плісе. Даний спосіб захисту особливо красиво виглядає, так як може мати різноманітний малюнок, але частіше за все виконано в смужку з тонкої і дрібної мережі. Що стосується цінової категорії, то сітки-плісе значно дорожче, ніж, наприклад, звичайна рамкова мережу.

Сподіваємося, наша стаття допоможе вам зробити правильний вибір москітної сітки.

в Все для дому Переглядів: 1444 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022