Facebook

Чи потрібно робити укоси на вікнах

Оштукатурювання віконних і дверних укосів робиться в більшості випадків за допомогою штукатурки з гіпсу. Цей варіант набагато довший і брудний, так як частина суміші гіпсу неминуче виявиться на стінах, підлозі та на людину. По мимо цього, варто також взяти до уваги, що розчин з гіпсу набирає надійність в середньому протягом місяця, а саме це стосується тих випадків, коли товщина шару штукатурки перевершує більше трьох сантиметрів.

Незважаючи на всі складнощі процесу саме штукатурка укосів є найнадійнішим способом їх обробки. Так як ні гіпсокартон, ні пластик не додадуть поверхні такої міцності. Крім цього саме оштукатурювання дозволяє максимально заощадити об'єм приміщення.

Зверніть увагу, що на сайті https://remontdoma.kiev.ua/otkosy-iz-shtukaturki/ ви можете дізнатися актуальні ціни на послугу штукатурки укосів вже зараз.

Штукатурка укосів, ціна на яку варіюється зазвичай в залежності від кількості погонних метрів робіт, виконується досить нескладно, все що необхідно при цьому це розчин з гіпсу, трохи терпіння і спеціальний інструмент.

Роботи починаються з підготовки поверхні. Найкраще також виконувати оштукатурювання при температурі навколишнього повітря в межах 15-25 С, а також його відносної вологості 40-70%.

Спочатку на бетонну гладку поверхню набивають металеву штукатурну сітку або ж роблять спеціальну насічку за допомогою молотка, перфоратора або болгарки. Якщо ж обробляється поверхня являє собою стару штукатурку або цегляну кладку додаткова її підготовка не потрібна. З пофарбованих поверхонь фарба попередньо видаляється.

Зрозуміти скільки розчину знадобиться для штукатурення тієї чи іншої ділянки поверхні можна виконавши перевірку рівності укосів.

Нанесення розчину, як правило, проводиться в кілька етапів, між якими необхідно робити перерви в залежності від товщини шару штукатурки.

Так при нанесенні першого шару розчину товщиною менше 4 сантиметрів до наступного етапу можна приступати після закінчення півгодини. При нанесенні шару розчину перевищує 4 см, варто зробити перерву на добу.

Найбільш трудомістким і тривалим етапом обробки укосів є розрівнювання штукатурки, а також її фінішна доведення.

в Облицювання Переглядів: 650 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023