Facebook

Основні переваги оренди баштових кранів

 
Будівництво будь-якого висотного об'єкта передбачає використання баштового крана. Таке обладнання дозволяє транспортувати будівельні матеріали або арматуру не тільки вертикально, але й по всьому майданчику. Різноманітність спецтехніки за висотою вежі, довжиною стріли дозволяє підібрати оптимальну модель для кожного об'єкта.
 

Кілька причин орендувати баштовий кран

 
В першу чергу таку послугу цінують за її доступність. Прийнятна ціна дозволяє використовувати на будівельному майданчику кращий баштовий кран незалежно від бюджету проєкту. Наприклад, спецтехніку LIEBHERR - німецької машинобудівної компанії. Передбачена така послуга, як аренда башенного крана в Украине від компанії VIRAKRAN. Подати заявку можна в режимі онлайн на сайті.
 
Брати спецтехніку напрокат - більш раціональне з практичною точки зору рішення. Тому до нього вдаються не тільки забудовники з невеликим бюджетом, а й великі будівельні фірми. Причин тому кілька:
 
  1. якщо компанія спеціалізується на малоповерховому будівництві, придбання баштового крана не скоро окупиться;
  2. оренда спецтехніки дозволяє змінювати її для кожного проєкт, вибираючи більш відповідну - при покупці перевагу намагаються віддавати найбільш універсальних рішень;
  3. не потрібно турбуватися про зберігання баштового крана або його обслуговуванні, наймати для цієї людини в штат;
  4. оновлення автопарку спецтехніки лягає на орендодавця, ви зможете орендувати башенные краны в Украине найновіших моделей, а не чекати поки куплена спецтехніка виправдає витрати.
 
Звичайно, багато переваги оренди залежать від умов конкретної компанії, яка надає таку послугу. Тому вибирати прокатника потрібно ретельно.
 
Компанія VIRAKRAN пропонує в оренду німецькі крани LIEBHERR, які цінуються в усьому світі за свою витривалість, стійкість до навантажень (в тому числі вітровим). У парку спецтехніки представлені найрізноманітніші моделі баштових кранів. Можна вибрати оптимальний варіант по висоті і довжині стріли, щоб не переплачувати і не нарощувати згодом секції. Все обладнання проходить регулярне технічне обслуговування та діагностику.
 
Скористатися послугами VIRAKRAN можуть будівельні компанії по всій Україні. Доставку спецтехніки бере на себе компанія. Потрібно тільки подати заявку, узгодити умови та укласти договір. Монтаж і демонтаж обладнання теж можна доручити професіоналам.
в Обладнання Переглядів: 307 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022