Facebook

Основні переваги фарбування безповітряним розпилювачем

 
Безповітряне фарбування, на думку фахівців малярного ремесла, є найкращим методом швидкої колірної обробки великих за площею стін і стель.
 
У даній статті можна дізнатися, як підібрати і як правильно користуватися обладнанням для безповітряного нанесення фарби, щоб результати були бездоганними, а витрати матеріалу мінімальні. Є прості й цікаві секрети, які допоможуть в реальному житті виконувати роботу якісно без найменших помилок і необхідності корекції. Якщо вас цікавить аренда окрасочного аппарата безвоздушного распыления в Киеве, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.
 
Етапи безповітряного фарбування:
 
  • підготовка оснащення до запланованих операцій;
  • затоку фарби в шланг і пістолет;
  • настройка тиску;
  • вибір способу;
  • діагностика обладнання;
  • налагодження апаратури, якщо така необхідна.
 
Агрегат безповітряного розпилення функціонує за допомогою дозування фарбувального матеріалу під тиском, що досягає 300 Бар. Фарба рухається по шлангу і виходить крізь дрібне отвір, локалізоване в соплі пістолета.
 

Переваги 

 
Безповітряне фарбування реалізується двома найпростішими шляхами.
 
У першому випадку безліч квадратних метрів оброблюваної поверхні при великому обсязі фарби валиком і пензликом забарвлюється у два рази швидше.
 
При другій методиці є високі шанси отримати ідеально гладкі поверхні несучих конструкцій, дверних, віконних виробів, перегородок. Для цього застосовується сопло, що має веерообразную форму. Така конфігурація дозволяє рівномірно розподіляти навіть найдрібніші краплі лакофарбового матеріалу. Чим більше різновидів наконечників, тим більше можливостей наносити фарбу в найбільш підходящому для втілення конкретної дизайнерської ідеї режимі. Агрегат безповітряного розпилення дозволить розпорошувати речовину у вигляді цяток, смуг будь-якої необхідної ширини, точок, зірочок і т.п.
 
Для того щоб оволодіти базовими навичками безповітряного фарбування, достатньо кількох нетривалих практичних занять. Якість виконаних процедур з перших днів неодмінно порадує.
 
Ще одним плюсом агрегатів розподілу фарби без повітря є наявність спеціальних насосних установок, які здатні відкачувати рідину з різних побутових ємностей. Таким чином, можна задіяти в процес максимальну кількість матеріалу, що дозволить заощадити час, який майстер міг би використовувати на зміну порожній банки з фарбою на повну. Подібна можливість дозволяє застосовувати агрегати безповітряного розпилення при великих обсягах робіт.
в Інструмент Переглядів: 467 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022