Facebook

З яких матеріалів проводиться перфороване кріплення?

Кріплення з перфорацією виготовляється з листової сталі: оцинкованої або з полімерним покриттям. Іноді витратний матеріал створюється на основі алюмінію, міді, латуні, деяких інших металів. Виробничий процес складається з трьох етапів. Спочатку листовий матеріал нарізається за допомогою лазерної установки на необхідні типорозміри. Потім виконується загинання, тобто надання майбутньої деталі заданої форми. На цьому етапі задіяні спеціалізовані листообробних верстати з програмним управлінням. Останній етап - перфорування виробів.

Переваги

Кріпильні матеріали на сайті www.rskcorp.ru/katalog-produktsii/perforirovannij-krepezh широкого спектра використання мають ряд незаперечних переваг.

Перфокрепеж забезпечує рівномірний розподіл навантаження на дерев'яні конструкції.

Витратний матеріал дозволяє частково знизити фінансові витрати на будівництво, так як при виконанні монтажу використовується простий інструмент. Технологія проста і не вимагає професійної підготовки.

Кріплення універсальний в застосуванні.

Монтаж дерев'яного бруса або дошки (при використанні перфокрепежа) проходить за максимально короткий час.

З'єднувальні елементи використовуються не тільки для дерев'яних деталей, але і для скріплення пиломатеріалів з іншими конструктивними елементами (цегла, бетон, метал, пластик).

в Все для дому Переглядів: 2165 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018