Facebook

OSB плита: основні переваги

 
Видів матеріалу чимало, але плюси однакові. OSB плити сьогодні користуються чималим попитом в меблевому виробництві і будівельній сфері.
 
І в першу чергу через те, що матеріал має безліч позитивних якостей:
 
  1. Деревина з численними поліпшеннями. За словами фахівців, osb плита - це по всіх параметрах вдосконалена деревина. Таку думку існує не просто так. Справа в тому, що в порівнянні з деревом, OSB відрізняється більшою легкістю, міцністю і опором вологи. Цілісна деревина може гнити, з OSB такого немає, і до того ж, в плитах відсутні тріщини і сучки.
  2. Характеристики міцності. На вигин біля плити хороші межі міцності. За рахунок цього матеріал вибирають для зведення конструкцій, які будуть стикатися з серйозними навантаженнями в процесі експлуатації.
  3. Несхильність до зовнішніх впливів. OSB плити набагато стійкіше, ніж листи фанери. Вони протистоять не тільки атмосферних опадів, але і різним іншим впливам. До вологи плити теж байдужі, коефіцієнт набухання становить лише близько десяти відсотків.
  4. Взаємодія з кріпильними елементами. Плити OSB відмінно утримують не тільки дерев'яний, але і металевий кріплення. До того ж, саморізи вкручуються без необхідності свердління отворів, і це також можна назвати перевагою.
  5. Тепло- і звукоізоляція. Плити відрізняються високою здатністю утримувати тепло і поглинати звуки. Якщо плити будуть використовуватися для обшивки будинку, в будові буде прохолодно в жарку пору року, і тепло взимку. До того ж, приміщення буде захищено від сторонніх звуків.
  6. Зручність використання. Плити - гладкі й рівні, а значить, якщо виникне необхідність утеплити будова, з монтажем плит і укладанням утеплювача не виникне проблем. Якщо плити будуть укладатися на підлогу, на них можна монтувати тепла підлога. З огляду на, що плити плоскі, з монтажем системи не буде проблем.
  7. Невелика вага. У порівнянні з деревиною, плити легше, і як мінімум в два рази. Це значимий плюс, а особливо він помітний в процесі монтажу. Плити можна монтувати без спеціального обладнання і помічників.
в Будівельні матеріали Переглядів: 439 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022