Facebook

Офісний переїзд: як організувати і куди подіти меблі та оргтехніку?

 
Офісний переїзд - справа завжди клопітна, стресова та енерговитратна. Потрібно продумати стільки важливих моментів, щоб все пройшло гладко - починаючи з розбирання меблів, упакування офісної техніки, пошуку та оренди транспорту, вантажників та закінчуючи складанням плану перевезення речей, вирішенням "завислих" побутових питань, які стабільно відкладалися на потім.
 

Про що потрібно подбати заздалегідь?

 
Відсутність досвіду у питанні переїзду – не біда. Головне – заздалегідь продумати такі моменти:
 
  1. Скласти детальний план приміщення, до якого збираєтесь в'їжджати. Попередньо розташуйте на аркуші паперу техніку та меблі, які збираєтеся перевозити. Зіставте місткість кабінетів їх розміри та кількість наявних у вас речей. Так ви уникнете неприємностей і точно зможете вписати "старий" офіс у нову квадратуру. Враховуйте кількість дверей та вікон у новому кабінеті, їхнє розташування. З урахуванням планування кабінетів розподіліть речі для кожної кімнати у відповідні коробки та підпишіть їх.
  2. Тверезо оцініть масштаби переїзду. Вибирайте транспорт та наймайте вантажну бригаду виходячи з того, наскільки далеко потрібно везти речі, скільки меблів та техніки слід перевозити. В межах одного району вистачить і однієї малотоннажної машини. Але якщо переезд офиса передбачає зміну міста, без вантажної машини не обійтись.
  3. Найміть вантажників. Досвідчені робітники візьмуть на себе клопіт, пов'язані з демонтажем, навантаженням, вивантаженням та збиранням меблів. Бригада врахує всі нюанси, пов'язані з фіксацією техніки та великогабаритних речей та зробить усе, щоб під час перевезення речі не постраждали.
  4. Промаркуйте коробки. Це допоможе вам швидше зорієнтуватися, які бокси та куди вивантажувати на новому місці. Заощаджуючи час, ви заощаджуєте гроші за роботу вантажної бригади.
  5. Займіться інвентаризацією. Процедура ця не вимагатиме від вас багато часу, але при цьому допоможе заощадити багато сил і коштів. Складіть точний перелік наявної у вашому розпорядженні техніки та меблів. Старі та непотрібні речі відправте на утилізацію або перепродайте. Так ви заощадите на транспортуванні та отримаєте додаткові гроші.
  6. Розберіться із покладами витратних матеріалів та старою офісною технікою. Викладіть на сайті оголошень непотрібні вам принтери і МФУ, відправте на утилізацію моделі, що зносилися, а картриджі до них - перепродайте. Компанії, що надають послугу скуповування витратних матеріалів для друкувальної техніки, готові компенсувати до 80% ринкової вартості нових оригінальних картриджів. 
  7. Впорядкуйте папери. Ті, у яких термін придатності давно минув, відправте до архіву або утилізуйте. До речі, архів теж потрібно заздалегідь упорядкувати. Напевно, там накопичилося достатньо документів, які вже давно нікому не потрібні і які можна оцифрувати або просто ліквідувати.
  8. Найміть клінінг. Важливо, щоб новий офіс був готовий до вашого приїзду, тому варто заздалегідь зробити там генеральне прибирання. Займатися організацією робочого простору набагато комфортніше та приємніше, якщо довкола чисто.
 
Заплануйте грузоперевозку киев на вихідний день, щоб не потрапити у затор. Як правило, саме в будні дні на дорогах відбувається повний колапс, а тому ризик застрягти в тягучці і нічого не встигнути дуже великий. Субота та неділя – спокійні дні, які ідеально підійдуть для організаційних справ. Та й робочий процес зупиняти не доведеться.
в Меблі Переглядів: 400 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023