Facebook

Обов'язки особистої охорони. Як вибрати охоронця?

Основною метою особистої охорони є захист здоров'я і життя людини в рамках закону і відповідно до укладеного договору. Особа, яку охороняють потребує послуг охоронців в тому випадку, якщо правоохоронні органи не можуть постійно діяти результативно. Такі люди наймаються для наступного:

1. Для іміджу. Тут важливо приділити увагу зовнішньому вигляду охоронця. Він повинен володіти хорошими манерами і бути завжди у формі.

2. Для захисту особи, що охороняється від хуліганів. Людина повинна бути добре навченим різним технікам бою.

3. Для запобігання спроб замаху. В даному випадку дуже доречним буде група охоронців. Ці люди повинні бути досвідченими. Вкрай важливо, щоб вони між собою могли взаємодіяти.

Варіанти надання послуг

Перед тим як найняти охоронця, необхідно знати про те, що його метод роботи може відрізнятися. Наприклад, "охоронець-невидимка" повинен знаходитися біля особи, що охороняється, але не привертати до себе уваги. Йому потрібно постійно контролювати ситуацію. У разі виникнення небезпеки він повинен вжити термінових заходів. Найняти такого охоронця можуть посадові особи. Політики, співаки, актори, в свою чергу, можуть скористатися послугами явних охоронців. Ці люди постійно перебувають біля особи, що охороняється. Їх присутність застерігає зловмисників відмовитися від наміру напасти на впливову людину. Більш детальна інформація про діяльність охоронців надається на сайті kratos.com.ua.

Зверніть увагу, що услуги личного телохранителя - Кратос є досить професійними і ви гарантовано будете в безпеці!

Скільки коштує послуга?

Ціни на особисту охорону залежать від наступних факторів:

  • категорії охоронця;
  • ступеня ризику;
  • графіка роботи.

Щоб зробити правильне рішення і забезпечити собі надійний захист, необхідно наймати тільки досвідчених фахівців. Перевірити їх навички і вміння вкрай складно, але можливо. Наприклад, особа, яку охороняють може зімітувати стресову ситуацію, яка дозволить оцінити реакцію і швидкість професіонала. Під час вибору охоронців також важливо звернути увагу на сумісність характеру. В іншому випадку клієнт не знайде спільну мову з працівником охорони.

З уважністю ставтеся до цього питання, адже від цього залежить ваша безпека.

в Все для дому Переглядів: 506 Коментарів: 1
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023