Facebook

Нові технології будівництва будинків

 
 
Зараз з'являється і поширюється все більше підходів, що дозволяють не тільки спростити процес будівництва житла, але і значно поліпшити якість матеріалів, а також знизити наш негативний вплив на екологію.
 
Ми зібрали найцікавіші з них:
 
1. Надруковані на 3D-принтері будинки. Будівництво будинків - таке, яким ми його знаємо, - це дорого, довго і неекологічно. Дешеве і красиве житло можна створити всього за добу за допомогою 3D-принтера. Технологія швидко набирає популярність і, цілком можливо, скоро буде використовуватися не в одиничних випадках, а при будівництві цілих кварталів. Так, наприклад, в Мексиці до кінця цього року планували надрукувати ціле село.
 
2. Будинки з переробленого сміття. Ще один перспективний метод будівництва і одночасно позбавлення планети від накопиченого мотлоху - використання пляшок, паперу, недопалків, пластика, алюмінієвих банок дерева, скла та інших подібних матеріалів при будівництві різних споруд. 
 
3. Будинку, які самі себе будують. Ще одна дивовижна технологія, яка могла б значно спростити процес будівництва житла. Одним натисканням кнопки ці неймовірні будинки майбутнього можуть самостійно побудувати себе менш ніж за десять хвилин, перетворившись з коробки в будівлю, в вісім-десять разів перевищує початковий розмір. До речі, якщо ви хочете придбати квартиру в сучасній новобудові, то переходьте на сайт компанії nerukhomi вже зараз.
 
4. Будинки з бамбука. У країнах зі сприятливими погодними умовами можливе будівництво будинків з бамбука. Вони складаються з інноваційних модульних структур, які пов'язані між собою. У міру збільшення числа жителів структура може розширюватися, що робить можливим побудову цілих міст з бамбука. Цей матеріал екологічний, дуже міцний і більш еластичний, ніж бетон. Додатковий бонус - цим будинкам не так страшні землетруси завдяки високій гнучкості матеріалу.
 
5. Цемент, який світиться в темряві. Ця технологія може заощадити багато енергії і виглядає дуже естетично. Такий матеріал з високою енергоефективністю, як очікується, буде використовуватися у ванних кімнатах, басейнах, фасадах, парковках і кухнях. Світиться елемент може давати світло ввечері близько 8-12 годин. Сила випромінюваного світла може регулюватися, щоб не доставляти дискомфорту мешканцям. Зараз технологію використовують, наприклад, для освітлення доріг в Нідерландах.
 
6. Будинки з конопель. Бетон з промислових конопель не тільки виключає токсичність традиційного виробничого процесу, а й має високі показники теплоізоляції. Більш пористий, ніж традиційний, він дозволяє краще контролювати вологість в приміщеннях. Рослина також поглинає вуглець, допомагаючи компенсувати його викиди, що виникають при виробництві традиційного бетону. Цей матеріал недорогий і гнучкий - Останнім дозволяє йому витримувати коливання від землетрусів. Проблема - в легалізації виробництва і невеликому числі виробників сировини.
 
7. Будинки з паперу. Сама концепція будматеріалу з паперу не нова: він був запатентований ще в 1928 році, але популярністю не користувався. Однак зараз завдання переробки паперу знову стала хвилювати людей, і кількість таких будинків почало поступово збільшуватися. Матеріал, що складається зазвичай з целюлозного сировини, піску і цементу, сам по собі досить дешевий, але його виробництво поки дорожче звичайного цементу.
 
Альтернативи традиційному житлу можуть здатися футуристичними. Але, згідно з дослідженням BCG, в 2019 році будинку нового типу вже становили від 4% до 6% від усіх нових житлових одиниць. І в компанії вважають, що популярність футуристичних форм житла буде продовжувати рости як мінімум до 2030 року.
в Будівельні матеріали Переглядів: 125 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 27 вересня 2021