Facebook

Наливні підлоги: види і особливості

Після своєї появи на будівельному ринку, а з тих пір пройшло не дуже багато часу, технологія наливних підлог стала дуже популярною, більш того, останнім часом її стали використовувати не тільки при проведенні оздоблювальних робіт в промислових, виробничих, офісних, адміністративних і так далі будівлях і приміщеннях, а й в інтер'єрі житлових будинків і квартир. За допомогою наливної підлоги можна не тільки створити якісну стяжку підстави, або надійну гідроізоляцію, але і вельми привабливо його оформити.

Наливні підлоги: де придбати

Багато фахівців упевнені, краще покриття для підлоги, це наливні підлоги, а наливные полы цена смеси ви можете дізнатися на сайті strojmag.ua. Таке покриття може бути фінішним і мати будь-яку необхідну товщину свого дуже міцного шару, здатного багато років зберігати свій бездоганний зовнішній вигляд, якості та властивості.

Особливості наливної підлоги

Ідеальною поверхнею наливної підлоги вважається виключно рівна, монтувати наливні підлоги можна на бетонну стяжку, на наливні підлоги можна укладати будь-підлоговий обробний матеріал. Однак, самі наливні підлоги можуть стати прекрасною фінішною обробкою, для створення якої на відміну від паркетної дошки або ламінату не потрібно якісна бетонна стяжка, оскільки матеріал, який використовується для створення наливних підлог сам усуне всі нерівності, дефекти і шорсткості підстави, більш того, виконати він і прекрасну гідроізоляцію основи.

Крім цього, вас може зацікавити професійний магазин стройматериалов strojmag.ua, в якому можна придбати все необхідне для ремонту.

Якими бувають наливні підлоги

На ринку будівельних і оздоблювальних матеріалів в даний час можна знайти кілька різновидів наливних підлог, найпоширенішими і популярними з них є:

  • Основа-стяжка;
  • Самонівелююча на стягуванні;
  • Фінішна обробка.

Як приготувати склад для наливної підлоги

По суті приготування складу для створення наливної підлоги досить просте захід, оскільки виробник дуже докладно описує процес приготування, вказує пропорції і час настоювання. Крім того, на упаковці можна знайти всю інформацію по виконанню робіт, однак, завжди можна звернутися за допомогою до професіоналів.

в Все для дому Переглядів: 560 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018