Facebook

На чому грунтуватися при виборі вібропресу

До купівлі будь-якого дорогого устаткування потрібно підходити з розумом, а вже до такого, як вібропрес - і поготів. Настільки складна у виконанні техніка повинна максимально відповідати запитам свого власника.

Невдале придбання може стати фатальною помилкою. Краще кілька разів все гарненько обміркувати і порівняти характеристики різних моделей, ніж потім шкодувати про свій вибір і витрачені кошти.

Все вібропреси умовно поділяються на дві категорії, в залежності від їх рухливості і типу продукції, що виробляється. На ділі ж моделі одного класу можуть багато в чому відрізнятися, причому не тільки за конструкцією, але і за функціональними можливостями.

Мобільні (пересувні) і стаціонарні вібропреси

Мобільні агрегати розташовуються на колісних шасі. Вони досить ємні і компактні. Процес формування бетону здійснюється покроково, при переміщенні вібропресу по заздалегідь обладнаної робочої поверхні.

У ролі оснащення тут використовується поверхню підлоги, звільнена від всього зайвого. Такий принцип роботи дозволяє обходитися без використання стелажів і піддонів. Крім того, переміщення вібропреса здійснюється лише після того, як вироби набувають необхідну міцність.

Придбання мобільного вібропресу здесь буде доцільним для великих об'єктів з великими робочими площами і підвищеною температурою. Для всіх інших випадків використання такого обладнання може доставляти купу незручностей.

Доведеться не тільки вирівнювати робочу поверхню і організовувати весь процес подачі сировини, а й витрачати зайві кошти на оплату складським робочим. Більш детальну інформацію про те як придбати вібропрес можна знайти перейшовши за даною адресою сторінки.

Стаціонарні вібропреси

Це досить великі машини, які здійснюють формовку продукції на знімних піддонах. Важливою особливістю пристроїв цього типу є те, що вироби знаходяться на піддонах до моменту отримання відпускної міцності. Це означає, що для більшої ефективності потрібно запастися якомога більшою кількістю якісних піддонів. При виконанні цього простого умови стаціонарна установка дозволить значно підвищити рівень виробництва, в першу чергу, за рахунок:

  • Оптимізації робочого процесу і зменшення періоду окупності обладнання.
  • Організації безперебійного виробництва.
  • Широкого спектра можливостей з випуску товарної номенклатури.
  • Значного зниження виробничих площ.
в Обладнання Переглядів: 123 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019