Facebook

Металевий сайдинг під брус: особливості матеріалу

Металевий сайдинг під колода дуже популярний серед споживачів, вони залишають про подібних матеріалах безліч позитивних відгуків. Сьогодні багато хто вибирає такі покриття, тому що зовні вони дуже схожі на натуральну деревину, при цьому у сайдінгових панелей є свої важливі переваги. У даній статті розглянуті особливості, нюанси використання такого матеріалу, корисні рекомендації фахівців:

Особливості

Сайдинг металевий створюється з листів металу. Вироби необхідного формату виробляються способом гарячого прокату. Потім на кожну панель наносять грунтовки матеріал, який захищає поверхню від корозії, робить її більш довговічною.

Подібні вироби виготовляються з оцинкованої сталі. Матеріал досить тонкий (зазвичай його товщина складає не більше 0,7 міліметрів). Вироби відрізняються один від одного за розмірами: зустрічаються варіанти від 0,5 до 6 м в довжину. На сайдингові панелі з металу наносяться спеціальні полімерні покриття, які забезпечують надійний захист поверхонь.

Сфера використання

Сайдингові матеріали з металу від ТМ "Кобо" особливо часто використовуються при зведенні громадських і промислових будівель. Для приватних будинків металеві покриття споживачі завжди вибирали рідко, тому що вони не забезпечують в приміщеннях сприятливий клімат і не асоціюються з затишком, домашнім теплом (на відміну, наприклад, від натуральної деревини). Але технології виробництва зараз активно вдосконалюються, і сучасні компанії пропонують матеріали з металу, які цілком підходять і для обробки приватних житлових будівель.

Переваги і недоліки

Металевий сайдинг під колода - матеріал, який відрізняється досить високою міцністю. Він стійкий до впливу хімічних речовин, сонячних променів, до зносу. Можна виділити і інші важливі для споживачів якості подібних покриттів:

Стійкість до займання. Саме тому такі сайдингові панелі часто набувають для будівель, де досить високий ризик виникнення пожежі. Слід враховувати, що при дії полум'я може облупитися і деформуватися фарба або полімерне покриття.
Стійкість до значних температурних перепадів. Такі матеріали підходять для самих різних погодних умов, для різних кліматичних зон.

Стійкість до корозії. Це позитивна якість забезпечує спеціальне полімерне покриття, а також грунтовки матеріал. Не слід забувати, що при здійсненні монтажних робіт деякі вироби підрізають, вкорочують. При цьому захисне покриття пошкоджується, і там виникає корозія. Не варто також поєднувати сплави з алюмінію і вироби з металу.

Нагріваючись, метал розширюється не так сильно, як сайдинг з вінілу. З цієї причини не потрібно передбачати зазор при здійсненні оздоблювальних робіт і хвилюватися про те, що вироби можуть в значній мірі деформуватися з часом.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1723 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022