Facebook

Електрокотли: економне опалення будинку

Електричні котли для системи опалення користуються дуже великим попитом українських споживачів, тому що не в кожному приміщенні доцільно використання потужного опалювального обладнання. І там, де не є можливим використовувати інші джерела опалення, окрім електроенергії. В цьому випадку доцільніше буде забезпечити будинок електрикою, ніж підводити до нього газову магістраль. Існують ще моделі котлів, що працюють на твердому паливі, яке необхідно постійно поповнювати і мати місце для його зберігання, тоді як електрика постійно під рукою.

Завдяки можливості обігріву невеликих за об’ємом приміщень, електрокотли встановлюються в будинках, офісах і квартирах середнього розміру. Найчастіше такий вид оснащення ідеально служить в якості додаткового, до вже встановленого твердопаливного чи газового котла. Отже виключається ймовірність призупинення роботи системи опалення через тимчасову нестачу головного теплоносія.

Головні переваги електричних котлів:

• Прийнятна вартість і простота живлення.

• Мінімум механічних комплектуючих, завдяки чому техобслуговування таких котлів виконується простіше, ніж твердопаливних або газових моделей.

• Передбачена функція роботи в автоматичному режимі, що дає можливість включати опалення по заздалегідь встановленій програмі.

• Повна відсутність сторонніх шумів під час роботи.

• Компактність і невелика вага, що дозволяє встановлювати електрокотли в будь-де в приміщенні.

• Не забруднюють навколишнє середовище, оскільки не відбувається шкідливих викидів.

Де можна придбати електричний котел за розумною ціною?

Купити електрокотел від відомих торгових марок можна на сайті магазину опалювальної техніки hotcomfort.com.ua. Ми працюємо безпосередньо з виробниками. У нас Ви знайдете великий вибір електрокотлів, бездоганний сервіс, доставку за вказаною адресою та тривалі гарантійні зобов'язання.

Якщо Ви вирішили купити електрокотел, то потрібно враховувати технічну можливість встановлення в приміщенні обладнання такої продуктивності, тобто потрібно завчасно перевірити безперебійну і безпечну систему електропостачання.

Є питання або потрібно допомогти у виборі моделі? Телефонуйте нам на номер телефону, вказаний на сайті нашого магазину. Наш менеджер проконсультує Вас і допоможе вибрати обладнання, яке відповідає необхідним технічним характеристикам.
Джерело:https://hotcomfort.com.ua/otopitelnye_kotly/elektricheskie_kotly/

в Все для дому Переглядів: 211 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019