Facebook

Металеві паркани з профлиста

Металевий паркан із профнастилу це не тільки спосіб огорожі Вашої ділянки від вітру і цікавих поглядів, але і модна сучасна тенденція з широким вибором кольорової палітри по таблиці RAL.

Який вибрати профіль для металевого паркану з профлиста?

Стіновий профлист від http://orientir39.ru/ на відміну від покрівельного профнастилу характеризується ребрами жорсткості, які можуть витримати велике вітрове навантаження.

Профлист С8 є одним з найбільш затребуваних профілів використовуваних для забору, за рахунок своєї відносно недорогий вартості допомагає значно економити кошти. При цьому, на відміну від інших видів профілів для забору, має невисоку міцність.
Профлист С10 має строгу форму хвилі, а також він міцніше профлиста С8. Це дозволить довше зберегти зовнішній вигляд і витримати випадкові удари. У порівнянні з профнастилом С8 він трохи дорожче.

Профлист С21 і профлист Н20 - найміцніші представники забірного профнастилу. Вони можуть застосовуватися в умовах суворого користування.

Профлист НС35 застосовується якщо є необхідність в підвищених механічних вимогах.

Якої товщини вибрати профлист для металевого паркану?

При виборі профнастилу необхідно враховувати не тільки профіль, але і товщину металу. Оптимальною і найпоширенішою товщиною служить 0,4 мм. Чим сильніше профлист схильний до механічного впливу, тим вище повинна бути товщина металу. При цьому більше 0,9 мм не доцільно застосовувати в зв'язку зі збільшенням вартості.

Вибір покриттів для огорожі з профлиста

Зовнішня привабливість профлиста служить для деяких покупців не мало важливим фактором. Так одним з найбільш затребуваних рішень є глянсове або матове покриття поліестером. Не дивлячись на те, що дані покриття відносяться до бюджетної категорії у них велика кольорова палітра по таблиці RAL, а для додання ефектності краси Вашого паркану Ви можете придбати профлист з двостороннім забарвленням.

Декоративне покриття Printech створить розкішний зовнішній вигляд Вашому забору, імітуючи малюнки під дерево, камінь і цегла.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1833 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022