Facebook

Маніпулятор - універсальна машина для перевезення побутівок

Побутівка - це спеціальне приміщення, яке застосовується в якості тимчасового житла. Може використовуватися як місце для складування та зберігання будь-яких інструментів на будівельному об'єкті. Або ж застосовуватися для побутового призначення. Побутовки використовуються в самих різних областях. Наприклад, їх використовують на будівельних майданчиках. Застосовують на дачах, а іноді навіть створюють окремі мережі з побутівок, які включається в єдиний комплекс.

Практично на будь-який будівельному майданчику можна побачити битовку. Саме там знаходиться, спить і відпочиває будівельник. Такі об'єкти також можуть використовуватися як окремі столові або кімнати для охорони. Як правило, битовки роблять з дерева. Далі оббивають вагонкою або металом. Після обшивають профнастилом. Тому під час перевезення важливо забезпечити всі вимоги і умови, щоб побутівка на відсутність пошкоджень. В іншому випадку, якщо станеться її пошкодження, то вона не зможе тримати тепло. Тому важливо дотримуватися правил перевезення. Розповімо про них детальніше.

Процес перевезення маніпулятором побутівок

Перевозка бытовок за допомогою маніпулятора - це один з найпоширеніших варіантів їх переміщення. Так як битовки є негабаритним вантажем, то їх часто перевозять і за допомогою автомобілів. Однак, це може привести до пошкоджень стінок об'єкта. Тому, щоб правильно перевезти битовку без пошкоджень, використовують спеціальні крани-маніпулятори. Умовно, це вантажівка, який має борт або ж платформу відкритого типу. У машині знаходиться спеціальний кран. Він крутиться. З його допомогою можна піднімати і опускати битовку на потрібну висоту для навантаження або вивантаження. Такі автомобілі з маніпуляторами можуть піднімати від 3 до 8 тонн. І, варто відзначити, що це цілком вагомий вантаж. У деяких моделях, щоб створити додаткові властивості безпеки, застосовуються траверси. Вони фіксуються в спеціальних транспортувальних отворах, що дозволяє забезпечити максимально міцне кріплення побутівки.

Під час перевезення варто враховувати матеріал, з якого зроблена побутівка. Справа в тому, що транспортування дерев'яних і металевих побутової відрізняється між собою. Моделі з дерева, як правило, не мають спеціальне кріплення. Побутовки з металу навпаки, майже завжди мають спеціальні елементи для стропування. До того ж, металеві види представлені з жорсткою каркасної конструкції, що не дозволяє побутівці деформуватися в процесі перевезення.

Битовки

Але що ж робити з побутівки з дерева? Маніпулятор легко перевезе і його. При перевезенні варто враховувати, що дерево в рази легше, ніж метал. Це означає, що такі битовки можна транспортувати навіть за допомогою невеликого крана-маніпулятора. Однак, треба враховувати, що стропування повинно відбуватися знизу. Простіше кажучи, треба стропить під низ.

Навіщо ж орендувати маніпулятор

Маніпулятор - універсальний пристрій. Воно дозволяє виконувати відразу кілька видів робіт. Конструкція таких моделей включає в себе кран і вантажну машину. Кран піднімає битовку і ставить її в потрібне місце. Вантажна машина - перевозить її з одного об'єкта на інший. Адже машина з краном здатна витримувати велику кількість тонн. Тому, маніпулятор дає можливість робітникам і директорам підприємств заощадити значну частину грошей. Не треба замовляти і кран для підняття і опускання битовки, так і вантажівка для перевезення. Маніпулятор поєднує все в одному виді. Це зручно.

в Все для дому Переглядів: 175 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 21 січня 2020