Facebook

Лазерне різання: особливості

Лазерне різання, будучи найсучаснішим і високотехнологічним методом обробки металу, дозволяє робити різання деталей будь-якої складності крою. Виріб після різання лазером не потребує подальшої обробки в місці впливу, завдяки досить високій чистоті поверхні різу і відсутності помітних дефектів або задирок.

Лазерна установка має чималу потужністю, що в поєднанні з швидкими електроприводами координатної системи дає високу швидкість різу заготовок. Комп'ютерна обробка креслень дозволяє оптимально розмістити деталі на аркуші, а саме це знижує відходи металу до мінімуму.

Лазер має високу питому потужність і відмінною фокусуванням променя, що дозволяє робити різання металу максимально оптимізовано і економити на відходах виробництва. Швидкість різання металу на даному агрегаті дозволить оперативно виконати замовлення будь-якої терміновості.

     Переваги лазерного різання металу

  • Зразкова з точки зору якості і точності лазерная резка металла;
  • Економія на виробничих відходах, завдяки точному розкрою;
  • Економія на шліфуванні через відсутність необхідності в обробці місця різу.

Таким чином, лазерна різка металу дозволяє здійснювати порізку швидко, якісно і економно. І ці аспекти безпосередньо впливають на собівартість виробленого вироби, а отже, і на Вашу прибуток теж.

в Все для дому Переглядів: 236 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 22 січня 2020