Facebook

Квадратні алюмінієві труби як важливий елемент металоконструкцій

Безліч галузей використовують такий елемент, як алюмінієві квадратні труби. Причиною цього є вигідна вартість матеріалу при невеликій вазі і хорошою теплопровідності.

Дані вироби найчастіше застосовуються в будівництві для створення міцних металоконструкцій. Також, квадратні труби алюмінієві застосовуються для формування боксів.

Для поліпшення характеристик алюмінію, створюються різні сплави з тими чи іншими характеристиками. Найбільш міцні сплави, стійкі до зовнішніх факторів, це дюралюміній і титаноалюміній.

До речі, квадратна алюмінієва труба на цьому сайті в ассортименті від виробника доступна за найкращими цінами вже зараз.

Особливості дюралюмінію

Даний сплав складається крім самого алюмінію з міді, марганцю і магнію. За рахунок особливої ​​термообробки досягається висока міцність кінцевого продукту. При цьому, під час виробництва квадратні труби алюмінієві спочатку загартовуються, а потім гартуються.

Однак, крім високої статичної міцності даний сплав має і свої недоліки. Так, він більш схильний до до корозії через що потребує додаткового антикорозійне покриття. Часто для цього застосовується тонкий шар самого алюмінію в чистому вигляді.

Найчастіше подібні труби можна зустріти в авіа- і суднобудуванні, але в побутових потребах дюралюміній також застосовується.

Загальні переваги

Алюмінієві квадратні труби мають свої особливі переваги, пов'язані з формою і матеріалом виробу. Таким чином, можна говорити про:

  • невелику вагу виробу - це полегшує транспортування і безпосередньо монтажні роботи;
  • стійкість до корозії забезпечується за допомогою оксидної плівки на поверхні виробу, яка запобігає зіткнення металу з повітрям;
  • пластичність - не дивлячись на високу жорсткість виробів, можливо зігнути труби під будь-яким кутом не пошкоджуючи матеріал;
  • висока теплопровідність матеріалу;
  • звукоізоляційні якості;
  • низька вартість за рахунок дешевизни алюмінію як такого.
в Будівельні матеріали Переглядів: 1491 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023