Facebook

Купуємо котельні труби разом з ЮТМК!

Витримати сильний нагрів здатні трубні вироби із спеціальної литої сталі, які мають перевірений склад у співвідношенні хрому і нікелю. Сталеві листи, з яких виготовляють безшовні труби, одночасно перешкоджають і прояву іржі. Виготовляють вироби зі сталевих заготовок, у складі яких у великій кількості міститься хром. Марки такої стали входять в аустентичную групу, яка відрізняється високим вмістом вуглецю, нікелю і хрому. Присутність молібдену дозволяє істотно збільшити міцність труби, так само, як і додавання титану.

 

Характеристики жароміцних труб

Особливу увагу при виготовленні котельних труб приділяється поверхні – брак не допускається, поверхня повинна бути максимально рівною. Монтаж таких труб можна робити під будь-яким кутом і в будь-якому напрямку.

В якості відповідного матеріалу виділяють сталеві заготовки під маркуванням:

• 08Х18Н10Т;

• 10Х17Н13МДТ;

• 12Х18Н10Т;

• 20Х23Н18.

Експлуатація котельних труб можлива в діапазоні +350 ... +600 градусів при різних відхиленнях в залежності від марки сталі. Фарбувати труби із захисним покриттям не рекомендується. Котельні труби використовуються не тільки для встановлення в котельнях, а можуть мати й інше призначення:

• для прокладання магістралей;

• для використання під високим тиском і величезними навантаженнями;

• для відводу води, газу;

• для виводу димоходів;

• для потреб в хімічному виробництві;

• для робіт з видобутку нафти.

В основі цих труб лежить жароміцний матеріал, який має більшу надійність і міцність. У діаметрі вироби можуть досягати різних розмірів і мати безпечну товщину стінок. За стандартом товщина сталевого листа повинна бути 0,5-1 мм.

Для котельних установок побутового призначення підходять труби з жароміцної сталі – вони створені так, щоб витримувати температурні перепади і мати стійкість до агресивних речовин. Легуючі складові, що входять до складу сталевого сплаву труби, дозволяють зберегти стійкість і пластичність, навіть в умовах агресивного середовища. Вибирають жароміцні труби для установки в різних спорудах, таких як лазня, печі, каміни.

При купівлі котельних труб необхідно перевірити наявність сертифікату, щоб переконатися в тому, що виріб пройшов всі необхідні випробування та має задовільні технічні характеристики. Матеріал, з якого виготовлена труба, також повинен пройти відповідну сертифікацію. Невідповідність стандартам може бути відмовою від покупки труб.

Купити котельні труби можливо по вигідній ціні на сайті http://metallvsem.com.ua, де є продукція високої якості, незмінної в часі і технологіях.

Статья подготовлена компанией ЮТМК.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1831 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 21 червня 2018