Facebook

Купівля житла в новобудові: докладна інструкція

На сучасному ринку нерухомості невпинно зростає пропозиція нових квартир у споруджуваних або тільки що зданих в експлуатацію будинках. Покупець не тільки набуває готове житло, але може фінансово взяти участь в будівництві, внісши певну суму до того, як його житлоплощу з'явиться в реальності. Зверніть увагу на те, що сучасна квартира в Харкові коштує зовсім недорого, якщо купувати її через спеціалізоване агентство.

Переваги новобудов

 • Новий район з хорошою інфраструктурою. Швидше за все, там буде запланована простора стоянка, дитячий майданчик з сучасним інвентарем, популярні магазини в кроковій доступності.
 • Розмір квартири можна легко підібрати за можливостями покупця.
 • Забудовники пропонують як мініатюрні квартири-студії, так і дворівневі приміщення.
 • Планування нових квартир орієнтоване на сучасні тенденції. Іноді вони здаються без внутрішніх перегородок, і щасливий володар планує простір на свій смак.
 • Сусіди в новобудові знаходяться в однаковому статусі, тому не виникне неприязні з приводу того, хто довше живе, хто приїхав недавно і всім набрид зі своїм ремонтом і т.д. Крім того, контингент нових будинків в основному складається з молоді, отже, жити буде веселіше.
 • Ремонт і дизайн квартири можна планувати відразу ж. Немає потреби викидати тонни сміття зі старих шпалер і інших «скарбів», залишених у спадок.

Не можна втрачати пильність

Радість від майбутньої покупки квартири у Харкові не повинна затьмарити розум і відвернути від важливих деталей, які супроводжують придбання нерухомості.

Перевірка нового будинку включає:

 • Перевірка комунікацій. Якщо агент нерухомості з якої-небудь причини не зміг продемонструвати роботу електричних приладів і наявність в крані води, це дуже важливий привід насторожитися. Необхідно поговорити з незацікавленої стороною (будівельниками), з іншими новоселами, знайти інформацію і споруджуваному об'єкті в інтернеті і його обговорення на форумах.
 • Кращий варіант договору із забудовником - ДДУ (договір пайової участі). Він захищає покупця від незаконного розпорядження його житлоплощею (багаторазового продажу) і в разі банкрутства організації.
 • Не зайвим буде уточнення фінансового питання, наприклад, в якому банку кредитується будівельна фірма. Чим він надійніше, тим менше приводів для занепокоєння.
 • Необхідно перевірити, хто стоїть за будівництвом будинку. Чи багато об'єктів належить цій організації, і які відгуки вони отримують.
 • Найголовніше - попросити у забудовника дозвільні документи. Компанія, якій нема чого приховувати, надасть всю інформацію, не посилаючись на зайнятість, особливі умови власника і т.д.

Вкладаючи свої зайві кошти в придбання нерухомості, не потрібно лінуватися і покладатися на чесність продавця. Консультації незалежних фахівців, наприклад, юриста, допоможуть покупцям придбати правильне рішення у виборі гідного житла.

в Все для дому Переглядів: 2197 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 21 жовтня 2018