Facebook

Котли тривалого горіння: особливості

Найбільш популярними приладами для створення опалювальної системи будинків є твердопаливні котли. Особливо це стосується великих будівель, до яких немає можливості підвести магістральний газ.

Сучасні котлы длительного горения здатні працювати в автономному режимі протягом декількох годин, що значно полегшує експлуатацію системи. Дуже важливий грамотний вибір котла тривалого горіння, повністю задовольняє потреби в теплі. Для цього будуть потрібні деякі знання з його пристрою і принципу роботи.

Оптимальний варіант, як за легкістю експлуатації, так і за ціною енергоносія - газовий котел. Однак не кожен населений пункт охоплений газифікацією. Та й підведення газу до будинку - досить складний і дорогий процес, що вимагає оформлення спеціальних документів.

Електричні прилади прості в установці, регулюванню і експлуатації. Однак їх використання також пов'язане з деякими «підводними каменями».

Тому, в разі відсутності можливості використання газу для опалення приватного будинку, кращим варіантом стає твердопаливний котел.

Піролізний котел

Ці прилади здатні повністю задовольнити потреби в теплі навіть дуже великого будинку. Їх обслуговування не вимагає особливих витрат палива, в якості якого виступають деревина і вугілля.

Ще древні люди помітили, що деревне вугілля краще підходить для опалення житла, ніж дрова. Він не швидко горить, а поступово тліє, забезпечуючи теплом надовго. Так була розроблена технологія отримання тепла методом спалювання дерева в камерах, де практично відсутній доступ кисню. Така суха переробка деревини в вугілля служить наочним прикладом піролізу.

Згодом опалювальні конструкції із застосуванням методу дожига газів стали доповнюватися водяним контуром. Завдяки своїй унікальній конструкції і максимальному використанню можливостей деревини, піролізний котел ідеально справляється з функціями опалювального приладу високої потужності. Залежно від типу котла передбачається система захисту від перегріву.

Крім цього в конструкцію можуть входити: регулятор подачі повітря, запобіжний клапан і управління автоматичної подачі палива.

Витрата газу на опалення

При вже давно експлуатованої системі розрахувати номінальний витрата газу на опалення будівлі площею 100 кв. м. досить просто. Зовсім інша справа, коли необхідно зробити розрахунок на етапі розробки проекту будинку для вибору ефективного та економічного опалювального приладу і енергоносія.

При виборі газового котла слід враховувати його потужність і безліч інших факторів, що впливають на витрату газу. Сюди відносяться: клімат і технічні характеристики самої будівлі.

Важливо розуміти, потужність агрегату в технічному паспорті показує його максимальні можливості. Тому вони повинні бути на порядок вище бажаних характеристик. Тобто, після проведення розрахунку витрати газу на опалення відповідну конструкцію підбирають з більш високими показниками. Головним початковим показником є ​​необхідна потужність котла.

Основний показник - теплова потужність для ефективного обігріву приміщення і заповнення його теплових втрат.

в Все для дому Переглядів: 121 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 21 січня 2020