Facebook

Грецький стиль в дизайні будинку

Будинок, оформлений в грецькому стилі, пронизаний загадковістю і таємничістю епохи народження фундаментальних філософських переконань. У ньому дбайливо збережені сліди стародавньої культури.

У мотивах грецьких орнаментів укладена краса природи. Вони представлені у вигляді різних геометричних форм. Хвилясті лінії нагадують про морських хвилях, геометричні патерни трансформуються в гори, а візерунки переплітаються, немов виноградні лози.

Домінують в основному натуральні тканини, такі як мішковина, льон, бавовна. У приміщенні і на вході дуже активно використовуються драпірування з сукна або вовни в різній колірній гаммі. Однак на вікнах фіранки повністю відсутні, їх замінюють зовнішні маркізи або віконниці. Також важливою складовою є кераміка, яка представлена ​​в якості таких аксесуарів, як підлогові вази, розписані епізодами з давньогрецьких міфів, амфори та страви з орнаментами. При оформленні приміщення в грецький стиль вітаються в'юнкі рослини, саджені в діжки, а також плющ або виноград, що обвиває дерев'яну сітку.

У грецькому інтер'єрі, як правило, домінують холодні відтінки лимонно- жовтого, червоного, синього і навіть смарагдового кольору. Але все ж світлі стіни, матеріалом для яких служать дерев'яні панелі, є основою інтер'єру. За допомогою фарби дереву надається ефект зношеності. Крім того може застосовуватися досить груба фактурна штукатурка. Не рідкістю є розпис стін орнаментом.

З дерева також можуть виготовляти і підлоги, важливою умовою при цьому є не помітність і мало вираженість текстури деревини. Але частіше для підлогового покриття застосовується неглазурована плитка в теракотових теплих тонах. Чудово виглядають декоративний фриз, кахлі і навіть відшліфована галька. У рідкісних випадках підлоги можуть розписуватися вручну, і це вимагає величезних фізичних витрат. Що стосується стель, то їх поверхня, як правило, фактурна і матова.
Відмінною рисою грецького стилю є відкриті балкові конструкції з дерева.

З меблів тут присутні тільки пересічні невисокі стільці, шафи і столи світлих відтінків, виконані з мореного дуба і сосни. У грецькому стилі відсутній будь-якого роду м'які меблі, але це легко компенсується зручними подушками всіляких забарвлень з вишитими візерунками. Меблі так само прикрашається різьбленням, залізними або кованими елементами. Дерев'яні меблі не єдине дизайнерське рішення, крім цього також можна використовувати ротанга плетені меблі з можливими текстильними вставками.

в Все для дому Переглядів: 2184 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019