Facebook

Головні переваги проникаючої гідроізоляції

Фундамент - найважливіший елемент, основа будь-якої будівлі. І якщо він ненадійно захищений від впливу несприятливих факторів, термін експлуатації будівлі істотно знизиться. Дія ґрунтових вод на незахищений фундамент з бетону може привести до того, що цей термін скоротиться до декількох років. Після чого будинок почне поступово руйнуватися: у приміщеннях запанує вологість, на стінах стануть з'являтися тріщини, в темних кутках заведеться пліснява. Сусідство з мокрицями і колоніями цвілевих грибків навряд чи можна назвати приємним, але це ще «квіточки». Вплив ґрунтових вод на фундамент може привести до обвалення будівлі - ось це вже по-справжньому серйозно.

До речі, вас може зацікавити внешняя гидроизоляция бетонных стен, детальніше про яку ви можете дізнатися на сайті rn-w.ru просто зараз.

Щоб уникнути сумного сценарію, на етапі зведення фундаменту слід подбати про його надійної гідроізоляції. Застосування спеціальних рулонних покриттів і бітумних мастик не цілком вирішує проблему.

Недоліки мастик і рулонних матеріалів в порівнянні з проникаючою гідроізоляцією:

  • Рулонні і мастичні матеріали захищають конструкцію тільки з боку нанесення;
  • Будь шлюб або пошкодження захисного шару можуть привести до проникнення вологи всередину поверхні бетону;
  • Наявність швів в рулонної ізоляції - її найвразливіше місце, тому матеріал доводиться укладати в два шари, щоб перекрити поверхні швів, і це істотно збільшує витрату і вартість робіт;
  • Якщо досить високий рівень залягання ґрунтових вод, термін служби рулонної ізоляції може скоротитися до трьох-п'яти років;
  • Головний недолік мастичної гідроізоляції також в її недовговічності;
  • Якщо роботи проводяться вже після будівництва будинку, то ізоляція обмазувального і рулонного типу вимагають обов'язкового відкопування зовнішньої стіни.

Проникаюча гідроізоляція фундаменту легко вирішує всі ці питання. Чому? Дія її засновано на абсолютно унікальному принципі. Склад сухих будівельних сумішей для гідроізоляції може варіюватися, але зазвичай це цементна суміш з додаванням кварцового піску і хімічних речовин, що мають здатність глибоко проникати в пористу структуру бетону. Де в ході хімічної реакції утворюються кристали, щільно заповнюють пори матеріалу зсередини. Ці кристали стають частиною структури бетону, ущільнюють її і перешкоджають проникненню води.

в Будівельні матеріали Переглядів: 1095 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023