Facebook

Головне в будівництві - фундамент

Протягом багатьох століть відточується майстерність будівельників, і здавалося б, що в наші дні будівельники досягли досконалості, і помилок бути не повинно. Але як показує практика вони все ж є, частина їх відбувається через недбалість самих будівельників, а не які по не знанню технологічного процесу. Давайте спробуємо розглянути будівельний елемент, з якого починається споруда будь-якої будівлі - фундамент.

З першого погляду вам здасться, що в будівництві його немає нічого важкого, але це тільки з першого погляду. Насправді цей дуже важлива деталь в будівництві, і правильно її виконати може тільки фахівець. Але все ж деякі і самі іноді закладають фундамент свого майбутнього будинку, але все якщо ви не впевнені у своїх можливостях, то краще скористатися послугами професіоналів. Якщо навіть ви і вдамося до допомоги фахівців, то вам все ж необхідно хоч щось розуміти в тому, що таке фундамент, і основи його закладки.

Першим етапом при виборі типу фундаменту, є ознайомлення з грунтом на ділянці забудови, від його складу, від того як глибоко протікають грунтові води. Всі ці відомості ви можете зібрати в певних інстанціях, які займаються наданням такого виду послуг. Але це коштує не малих грошей, тому як альтернатива такому типу аналізу є ще інший спосіб дізнатися про це. Опитати сусідів, які вже відбудували, вони вам розкажуть про те як їх будинок дає усадку, як поводиться грунт у повінь і ще не мало важливих факторів, які необхідно знати перед початком будівництва. Виходячи з цих даних ви будете вибирати вид фундаменту. Фундаменти бувають стрічкові, стовпчасті, плитні, пальові.

Стрічкові фундаменти використовуються для важких будинків, для підвалів, для цокольних поверхів. Плиткові фундаменти більше використовуються для споруди будівель на сипучих грунтах, на таких ґрунтах які мають велику просідання. Для закладки фундаменту в основному використовується бетон, або залізобетонні блоки.

в Інженерні системи Переглядів: 2946 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023