Facebook

Галузі застосування герметичних насосів

Герметичні насоси - це певний вид спеціальних хімічних агрегатів. Їх, в основному, використовують при перекачуванні різних рідин, які володіють певними характеристиками. Це можуть бути токсичні або звичайні розчини.

 

Області застосування герметичних насосовЧтоби більш конкретно дізнатися про конструкцію і властивості даних механізмів, дивись інформацію на спеціалізованому сайті.

Такий насос являє собою своєрідний моноблок, елементи якого розташовані всередині каркаса, що запобігає потраплянню рідини в електродвигун.

Герметичність такої конструкції досягається застосуванням магнітної муфти і відмовою від сальників. Сама муфта складається з двох напівмуфт, які розміщуються на валах двигуна і насоса.

З'єднання полумуфт відбувається за допомогою спеціальних магнітів, які їх утримують.

Сфера використання

В основному, такі пристрої перекачують хімічні розчини, які можуть мати різні показники агресивності і отруйності.

Тому для кожного конкретного типу розчину використовують певний вид насоса:

  • Стандартні насоси. Можуть використовуватися в різноманітних хімічних середовищах, під різним тиском і при різній робочій температурі. Застосовують для перекачування амінів, бутанола, води, метанолу, різних видів кислот і багато ін.
  • Механізми, призначені для транспортування летючих рідин. Дані розчини повинні володіти малою в'язкістю. Їх конструкція дозволяє застосовувати їх з такими розчинами як бутилен, винилацетат і іншими хімічними сполуками.
  • Пристрої, що витримують високу температуру пропускається речовини. Встановлюють такі апарати, щоб забезпечити відтік вуглеводнів, силіконових масел, а також утворити циркуляцію в котлах.
  • Суспензійні насоси. Конструкція такого пристрою дозволяє пропускати крізь себе розчини, що мають дрібні тверді частинки. Застосовують для транспортування акрилової кислоти, амінової суспензії, молока і т.д.
  • Насоси, що володіють самовсмоктуючий властивостями. Встановлюють на залізничні цистерни, щоб перекачувати в них рідини з інших ємностей.
  • Існують також агрегати, що працюють при високих температурах робочих розчинів, таких як нафталін і феноли.

Всі ці конструкції встановлюють на хімічних підприємствах, автомобілях і пристроях з метою транспортування або перекачування певних речовин.

в Обладнання Переглядів: 3123 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023