Facebook

Фітинги для водопроводу і їх особливості

Що собою являють фітинги для водопроводу? Це з'єднувальні елементи для труб водопостачання, тобто вони спочатку розраховані на певні умови експлуатації. Такі елементи робляться з різних матеріалів.

І, перш ніж купити фітинги для труб з металу або пластику, потрібно розібратися в особливостях кожного виду. Адже вони розраховані на різні умови експлуатації і з'єднуються різними способами.

Металеві фітинги для водопроводу і їх переваги

Метал - це традиційний матеріал для виготовлення таких елементів. При цьому для виробництва фітингів http://trifar.com.ua можуть використовувати мідь, латунь, алюміній, чавун, нержавіюча сталь, тобто сплави чорних і кольорових металів. Чому варто купити фітинги для труб такого типу? Тому що вони мають цілий ряд переваг.

це:

  • високі експлуатаційні характеристики, стійкість до будь-яких механічних пошкоджень, а також завдяки спеціальній обробці, стійкість до корозії;
  • довговічність;
  • міцність і надійність (такі фітинги від http://trifar.com.ua/produktsiya/ прекрасно витримують і високий тиск, і перепади температури).

Слід зазначити, що у чавуну стійкість до корозії нижче, ніж у нержавіючої сталі. А латунним і мідних виробів корозія і зовсім не загрожує. Але вони коштують досить дорого, і в цьому полягає їх головний недолік.

Пластикові фітинги для водопроводу і їх особливості

Хоча ці елементи і об'єднуються в одну групу, насправді вони виготовляються з різних полімерів. Купити фітинги для труб з поліетилену, поліпропілену або ПВХ можна тільки в тому випадку, якщо самі труби зроблені з полімерного матеріалу, інакше з'єднання не буде міцним. Причому поєднувати труби і фітинги з різних видів пластику також категорично забороняється.

У кожного типу фітингів є своя сфера застосування. Наприклад, ПВХ вироби застосовуються тільки там, де немає сильного натиску. Поліетиленові труби можуть застосовуватися і там, де є сильний напір, але у них є обмеження по температурі. Поліпропіленові фітинги та труби застосовуються і для гарячих, і для холодних потоків води.

Перевагами пластикових фітингів для водопроводу є надійність, екологічна чистота, довговічність, а також невелика вага і висока еластичність. При правильній установці вони забезпечать відсутність конденсату і протікання, не деформуються протягом всього терміну служби.

в Сантехніка Переглядів: 812 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 14 грудня 2019