Facebook

Дистанційне керування світлом по радіоканалу

Іноді виникає бажання або необхідність керувати освітленням дистанційно. З усіх варіантів, самим практичним, на мою думку, є радіоуправління. До того ж, ринок розумної електроніки в більшості своїй представлений саме радіокерованими пристроями. Багато рішень, що реалізують різні системи "розумний будинок", дозволяють розширити способи управління по звуку, руху і інтернету. Однак основою в таких системах, як правило, служить радіоканал. До слова: зовсім необов'язково управляти саме світлом - для своїх завдань можна включати і інші прилади.

Даною електроніки повно в інтернет-магазинах і створюється ілюзія, що все просто і зрозуміло ... Це далеко не так! Всі пристрої та системи мають свої недоліки, часто дуже дорогі. І як з'ясовується в процесі уважного вивчення рішень: управляти однієї простої лампочкою з пульта, надійно і без "глюків" - завдання не просте.

У цій статті ми розглянемо популярні варіанти дистанционного управления светом, обговоримо недоліки і звичайно ж, замовимо слово про здорову раціональность "розумної" електроніки в цілому.

Контролер дистанційного керування

Ще його називають "світчер" з пультом - крім управління з пульта, цей прилад комутує навантаження в різних послідовностях при управлінні з звичайного вимикача. Розрахований на підключення від двох до чотирьох навантажень (залежить від моделі контролера). Подібні пристрої використовуються в сучасних люстрах з безліччю комбінацій палаючих ламп (часто не мають управління з пульта).

Вимикач-приймач

Пристрій являє собою сенсорний або кнопковий вимикач світла, додатково обладнаний приймачем радіосигналів. Тут мова йде саме про якісне управління освітленням: механічне включення | вимикання і управління з пульта не залежать один від одного. Подібні вимикачі зустрічаються у деяких виробників електроніки, в цілому - це досить рідкісне рішення, реалізоване будь-яким брендом.

Радіореле

Може мати різні назви, в тому числі "силовий блок". Взагалі, якщо бути максимально точним, радіореле можна назвати будь-який пристрій, яке може приймати радіосигнал і комутувати різні навантаження. Всі описувані на цій сторінці прилади є радіореле.

в Все для дому Переглядів: 93 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 21 січня 2020