Facebook

Доставка з ебей США - переваги використання посередників

Сьогодні існує стільки можливостей для шопінгу, що тільки лінивий не пробував «на смак» хоча б один з них. Все більше українців віддають перевагу саме онлайн-покупкам, роблячи ставку на закордонні торгові ресурси. Не секрет, що американські інтернет-магазини входять в трійку провідних в світі за співвідношенням ціна / якість, а одним з найбільш відомих і затребуваних серед шопоголіків є сайт eBay.

Товари можна одержувати як за фіксованою вартістю, так і в форматі аукціону. І тут, ніж напористий і сміливіше буде покупець, тим вище його шанси отримати хорошу знижку. Що стосується доставки з США з ебей, то варто користуватися послугами професійних посередників. В такому випадку пересилання обійдеться навіть дешевше, ніж оформляти її безпосередньо від продавця. Також варіант покупки через посередника актуальний, коли продавець з якихось причин не обслуговує замовлення з-за кордону.

Стійкою репутацією на ринку подібних послуг користується компанія https://easyxpress.com.ua/content/ebay. Доставка з США ебей здійснюється наступним чином. Спочатку необхідно зареєструватися на сайті сервісу і отримати безкоштовну поштову адресу в рамках американського складу посередника. Потім шуканий адреса вказується в графі «shipping» (шипінг) при оплаті того чи іншого товару. Посилка прибуває на склад easyxpress, фотографується, розпаковується і відправляється на зберігання. Максимально допустимий термін утримання - 30 днів. Далі за кожен додатковий день зберігання товару доведеться заплатити згідно з діючим тарифом.

Користувачеві пропонується на вибір кілька варіантів доставки з ебей з США, а, отже, буде відрізнятися і час пересилки. На сторінках сайту easyxpress розміщено зручний онлайн-калькулятор, що дозволяє автоматично розраховувати суму пересилання, виходячи з ваги відправлення і пункту прибуття. Оплатити послуги посередника можна банківською картою або PayPal (пейпал). При бажанні можна застрахувати посилку від втрати і псування. Сума страхового внеску становить 2% від загальної вартості вмісту. Послуга консолідації вигідна тим, що об'єднуючи кілька відправлень в одне, можна істотно заощадити на доставці. Також пропонується звернути увагу на каталог інтернет-магазинів, згрупованих на сайті за тематичними категоріями: одяг, косметика, побутова техніка і так далі. Більше інформації - в службі підтримки сервісу.

в Все для дому Переглядів: 91 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 січня 2020