Facebook

Чи потрібен стабілізатор напруги для будинку?

На сьогоднішній день в будинку функціонує дуже багато електричної техніки: телевізори, комп'ютери, пральні машини, холодильники, газові котли, насоси і так далі. Стабільна робота цих пристроїв залежить від стабільної та якісної напруги. Низький вольтаж зменшує строк роботи техніки в 3-5 разів, а якщо напруга дуже висока, то пристрої одразу сгорають, а в сервісному центрі це не вважають гарантійним випадком. Щоб захистити дорогу техніку від поганої напруги - треба встановити стабілізатор.

 

Кліматична техніка, така як кондиціонери, котли, обігрівачи, найбільш уразливі до нестабільної напруги.Зараз дуже важко представити сучасний будинок без данних пристроїв, тому питання нормалізаціії напруги для них дуже актуальне.

Найчастіше використовують однофазні стабілізатори, тому що в будинок заходить одна фаза. Рідше використовуються трехфазні моделі.

По типу розрізняють:

  1. Симісторні (тиристорні).
  2. Релейні
  3. Сервопривидні
  4. Подвійного перетворення.

Пристрій стабілізатора автоматично дозволить харчувати вашу техніку якісним напругою, захищаючи від скачок та коротких замків. На сьогоднішній день в ринку представлений широкий вибір моделей стабілізаторів, при виборі пристрою для квартири необхідно враховувати пару особливостей. Основні вимоги - це надійність, чесні робочі характеристики, індикація, невелика вага, симпатичний дизайн, повинні бути розраховані на цілодобову автоматичну роботу. Більш детально з усіма хараеткристиками можна ознайомитися на сайті elbuy.com.ua.

Перед покупкою домашнього стабілізатора потрібно обов'язково розрахувати максимальну навантаження підключених пристроїв. Частіше всього виробник вказує потужність в паспорті або на коробці. в отриману величину потрібно збільшити на 3, щоб враховувати пускові струми пристрою і забезпечити запас. Стабілізатор не запускається, якщо його номінальна потужність буде меншою, ніж потужність підключеної техніки.

Точність стабілізації - це параметр, який показує точність підключення на виході. Виражається в процентах. Для бытового оборудования досить 5-10%. Чем більше точність, тим дорожче стабілізатор.
Діапазон робочої напруги - це вхідні параметри вольтаж, при яких стабілізатор буде нормалізувати напругу. Якщо порог буде вище або нижче - стабілізатор відключиться. Чем шире діапазон, тим дорожче ціна пристрою.

в Електрика Переглядів: 358 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 20 червня 2019