Facebook

Будова і принцип роботи карбюратора скутера

Найбільша кількість несправностей в скутері доводиться, як правило, на карбюратор. Хто має навіть мінімальні неполадки карбюратор скутера вже призведе до ремонту, а найменша затурканість жиклера, як мінімум, до не комфортно експлуатації скутера.

Сама мінімальна поломка карбюратора усувається легко, але не завжди і не кожен це зможе зробити в «домашніх» умовах. У більшості випадків, власники скутерів самі бояться ремонтувати ці поломки, тому що не впевнені, що все зберуть і приєднувати так, як було зроблено в умовах заводу-виробника.

До речі, карбюратор скутера хонда ви можете придбати на сайті moped.in.ua швидко та вигідно.

Принцип роботи карбюратора скутера.

При подачі в карбюратор повітря проходить по спеціальній трубці, яка звужується до центру, тим самим створюючи зону низького тиску. Також в зону низького тиску подається паливо, перемішується з повітрям і горюча суміш, проходячи через спускний колектор, потрапляє в двигун. Як видно паливо вводиться в зону низького тиску без будь-яких додаткових насосів за рахунок різниці тисків, так як перед жиклером паливо має атмосферний тиск. Підібравши параметри дифузора (звужується трубки) і головного жиклера можна отримати майже ідеальну конструкцію для подачі паливоповітряної суміші в циліндр двигуна. Зі збільшенням обсягу двигуна збільшуються діаметри дифузора і головного жиклера. За рахунок цієї особливості конструкції є можливість регулювання карбюратора в широких межах.

Щоб двигун видавав паспортну потужність, необхідна точна настройка карбюратора. За рахунок одночасного перекриття повітряного каналу і паливної трубки можна збільшувати або зменшувати потужність двигуна. Виконано це у вигляді ручки газу, яка через трос піднімає або опускає дросельну заслінку, іншими словами - голку. Голка має конусоподібну форму і при маніпуляції ручкою газу, вона відкриває паливний канал одночасно з підняттям повітряної заслінки.

При викрученій ручці газу до упору голка знаходиться в повністю піднятому стані, що дає практично повністю відкритий канал для подачі палива.

в Все для дому Переглядів: 73 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019