Facebook

Базальтова вата Белтеп: особливості утеплення

мінеральний утеплювач BeltepУтеплювач Белтеп - це продукція гомельського підприємства. Даний матеріал виготовлений на основі базальтової вати і реалізується в формі плит різних розмірів. Показники теплопровідності продукції безпосередньо залежать від марки її щільності. Наприклад, утеплювач базальтовий для фасадів Белтеп Фасад 12 використовується в якості теплоізоляційного шару в фасадних системах з тонким зовнішнім штукатурним шаром. Таке утеплення "легким мокрим методом" дозволяє істотно поліпшити теплоізоляційні властивості стін без додаткового навантаження на фундамент. Утеплення фасаду базальтовою ватою Белтеп є найбільш екологічним і пожежобезпечним в порівнянні з іншими утеплювачами, а у випадках з утепленням багатоповерхових будівель - єдиним правильним.

 

Фасадна теплоізоляція Белтеп виділяється такими перевагами:

 • Вкрай економічна, так як при її використанні істотно знижуються витрати на опалення будівлі.
 • Завдяки тому, що товщина огороджувальних конструкцій істотно зменшується, загальна площа приміщення збільшується, створюючи більш комфортні умови для проживання.
 • Висока ефективність збереження тепла всередині приміщення.
 • При використання даної теплоізоляції на внутрішніх стінках будівлі не утворюється цвіль, що позитивно позначається як на здоров'ї людини, так і на візуальному стані приміщення.
 • При використанні даної теплоізоляції на зовнішніх стінах не утворюється наліт з солі.
 • При використанні фасадної ізоляції Белтеп можна створити дуже комфортні акустичні умови в приміщенні, так як вона позитивно впливає на звукоізоляційні показники зовнішніх стін.

технологія утеплення мінеральною ватою БелтепПри виготовленні даного різновиду теплоізоляції виробник використовує кам'яні породи в поєднанні з високими температурами, через що використання даного утеплювача істотно підвищує показники стійкості будівлі до виникнення і впливу пожеж. Також базальтова вата від компанії Белтеп виділяється високою стійкістю до дії агресивних середовищ. Широку популярність розглянутому утеплювачу принесла його здатність зберігати свої експлуатаційні показники протягом тривалого часу. Великий вибір по товщині плит від 30 до 200 мм з кроком 10 мм забезпечує утеплення будь-якої конструкції.

Базальтова вата Белтеп - утеплювач, який позбавлений недоліків:

 • НЕ накопичує вологу.
 • НЕ перешкоджає проходженню пари.
 • Не горить.
 • НЕ схильна до експлуатаційної деформації.
 • НЕ є їжею і житлом для гризунів і комах.

Каталог компанії Veller включає всі види даного матеріалу різної щільності. Це важливо, оскільки за допомогою базальтового матеріалу можна працювати з будь-якими об'єктами. Більш тонкі плити доречно застосовувати там, де не потрібне створення особливого комфорту (комунікації, сараї). Покупці Veller можуть вибрати оптимальний для себе варіант базальтової плати Белтеп і не переплачувати, купуючи утеплювач максимальної щільності.

купити Белтеп у ТОВ Веллер

 

Офіційний дистриб'ютор Beltep у Львові
38 (067) 373–12–70
ТОВ Веллер
м. Львів, вул. Ковельська, 109б

<br>
в Будівельні матеріали Переглядів: 827 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023