Facebook

7 альтернативних джерел тепла для приватного будинку

В основному приватні будинки опалюють за допомогою газового котла, однак, в деяких випадках земельна ділянка може бути не підключена до газової магістралі. Також можуть виникнути різні ситуації, при яких спостерігаються перебої з подачею газу.

 

У цій статті ми розглянемо найдоступніші способи опалення будинку http://ekokordi.com.ua/tverdotoplivnye-kotly.

Альтернативні способи опалення будинків

Котли на твердому паливі

Варто відразу відзначити, що ціна на твердопаливні котли робить їх доступною та популярною альтернативою газового опалення. Вони працюють зазвичай на вугіллі, антрациті, дровах та відходах деревини. Існує декілька моделей твердопаливних котлів, які відрізняються між собою конструкцією та наявністю додаткових функцій. Для приватних будинків великою популярністю користуються котли, які призначені не тільки для обігріву приміщення, а й нагрівання води або приготування їжі.

Тепловий насос

Це один із самих економічних способів опалення. Тепловий насос працює від електромережі та перетворює природну енергію в тепло для обігріву приватного будинку. Існує декілька типів теплових насосів, в залежності від чого вони можуть працювати самостійно або як доповнення до котла.

Сонячні колектори

Завдяки використанню сонячних колекторів можна зменшити витрати газу й доповнити роботу газового котла. Варто відзначити, що повноцінно опалювати приватний будинок за допомогою сонячних колекторів неможливо. Це пов'язано з тим, що в зимовий час день коротше, і сонячна інтенсивність трохи нижче. Тому на додаток до таких колекторів необхідно основне джерело тепла.

Камін з водяним контуром

Конструкція такого опалювального пристрою поєднує в собі традиційний камін та твердопаливний котел: пристрій встановлюють в приміщенні та підключають в загальну систему опалення. Варто відзначити, що камін з водяним контуром часто встановлюється як доповнення до основного джерела тепла.

Звичайні повітряні каміни

Перевагами таких камінів є те, що вони мають невисоку вартість і прості в установці. Для того щоб встановити звичайний повітряний камін досить виділити місце і побудувати димохід. Варто відзначити, що каміни нагрівають повітря тільки в одній кімнаті, тому для того, щоб обігрівати весь будинок необхідно провести повітряні канали.

Пелетний камін

Як і звичайний камін, такий тип нагріває повітря тільки навколо себе. Однак, у нього є свої переваги: ​​немає потреби в димоході та є автоматична подача палива.

Кондиціонер

Це найдоступніший і найпоширеніший варіант альтернативного способу опалення будинку. Оптимальним варіантом вважається використання кондиціонерів восени або навесні, що дозволяє скоротити витрати на опалення газом.

в Все для дому Переглядів: 94 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 січня 2020