Facebook

Застосування перфоратора у будівництві

Дана стаття присвячена особливостям застосування перфораторів в будівельній сфері. На сьогоднішній день даний пристрій знайшло широке застосування. Якісний перфоратор може відмінно впорається з різними завданнями з свердління. Різні насадки дозволяють працювати з каменем, бетоном або цеглою. При будівництві будинку можна робити точні отвори в штукатурці для установки різних каркасів.

Останнім часом особливої ​​популярності користуються перфоратори компанії Kompi. Особливість моделі ТТ 78-133 АА полягає в її ударному механізмі. Він має гарний коефіцієнт корисної дії, тому може використовуватися на будівельному майданчику дуже тривалий час. Додатково перфоратор може застосовуватися і для буріння різних отворів. Все це стало можливим завдяки потужному електродвигуна. Його перевага - це система охолодження, яка на ньому встановлена. Завдяки повітряним потокам, пристрій може витримувати великі температури.

Додатково є зручна рукоять. Внаслідок цього, рука людини не втомлюється навіть при тривалій роботі. Багато в чому, це пов'язано з формою і діаметром ручки. Д-подібна форма дозволяє зняти навантаження з пальців і перекласти її на кисть. Безпосередньо корпус перфоратора виконаний з пластика, який володіє відмінними показниками удароустойчивости. На дотик пластик м'який, тому вібрація від свердління, або удару не передається на руку людини. Друга рукоять дозволяє контролювати необхідне положення. Внаслідок цього перфораторы можна тримати під різними кутами і в разі необхідності змінювати положення в залежності від умов.

Додатково дана модель має контролер, який керує оборотами пристрою. Це дуже важлива функція, оскільки дозволяє працювати з різними поверхнями. Під час свердління отворів в штукатурці необхідно обов'язково встановлювати невеликі обороти для того, щоб не зруйнувати всю поверхню. При роботі з більш твердими матеріалами, потрібно підвищувати обороти і стежити за глибиною отворів.

Вертикальне положення двигуна в даній моделі здатне здивувати звий універсальністю. У багатьох моделях двигун встановлений горизонтально. Це сильно ускладнює роботу в певних позиціях, коли потрібно проводити роботи, наприклад, на стелі. У цьому випадку створюється така вібрація, яка не дозволяє утримати перфоратор в певному положенні. При вертикальній установці двигун можна зафіксувати перфоратор в різних позиціях.

Додатково є велика кнопка для включення перфоратора. У багатьох ситуаціях, це дозволяє не відволікатися під час роботи, коли була зроблена перерва. Поруч з кнопкою не перебувають інших регуляторів, що дозволяє людині відчувати себе комфортно.

Для перемикання між різними режимами передбачено два перемикача. Перемикач на першій ручці відповідає за обороти. З його допомогою можна швидко як вимкнути, так і включити пристрій. Перемикач на другий ручці дозволяє вибирати між свердлінням, а також ударом. Перед початком робіт виробляють, як правило, точковий удар. Далі на знижених оборотах можна починати робити отвір. У цій ситуації багато що залежить від матеріалу, з яких людина змушена працювати.

Вся проблема полягає у відведенні тепла, яке виробляється під час експлуатації перфоратора. У багатьох випадках це пов'язано з великими оборотами по твердим матеріалам. Для того щоб уникнути небажаних програвав більшість стовбурів виготовляють саме з алюмінію. Дана модель не виняток і виробники подбали про міцність ствола і якісному відводі тепла, що виробляється.

Характеристики

Хвостовик бура в даній моделі має з-образне кріплення. Розташування двигуна, як говорилося раніше вертикальне. В наявності є три режими: свердління, удар, а також Долбенев. Напруга даного перфоратора здійснюється в 230 В .. Сумарна потужність електричного двигуна дорівнює 1100 Вт. Енергія удару знаходиться на позначці в 6 Дж. В хвилину перфоратор здатний зробити більше 4000 ударів. При цьому, кількість оборотів (холостого ходу) не перевищує 700 раз в одну хвилину. У комплекті представлені свердла різного діаметру, які дозволяють на різних поверхнях проробляти отвори різних діаметрів. Для бетону максимальний діаметр отвору становить 30 мм. За умови, що на пристрої буде встановлено коронка, можна зробити отвір діаметром в 80 мм. Якщо говорити про дерево, то тут можна підібрати свердло під 40 мм. Щодо стали тут більш скромні показники. Для роботи з цим матеріалом передбачено звело в 12 мм.

На закінчення хотілося б відзначити невелику вагу перфоратора, який дорівнює всього лише 5 кг.

в Інструмент Переглядів: 3355 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023