Facebook

Який тип сендвіч-панелей найкращий?

Сендвіч-панелі - це універсальний матеріал, часто використовуваний в будівництві. Їх можна розділити на два основних види - стінові та покрівельні. Стінові панелі складаються з міцної основи, зовнішнього шару і утеплювача. Облицювання ними поверхні стін довше зберігають тепло, не пропускають до приміщення вологу і роблять температуру в ньому оптимальної для комфортного існування.

Покрівельні панелі використовуються для будови дахів. Вони запобігають протіканню, утворенню конденсату, плісняви ​​та грибків.

Типи сендвіч-панелей і їх особливості

Тип панелей характеризується наповнювачем, що використовується при їх виробництві. Утеплювач може складатися з різних матеріалів.

Найпоширенішими є:

  • пінополістирол;
  • Мінеральна вата;
  • пінополіуретан;
  • Скловолокно.

Пінополістирол характеризується довговічністю і здатністю протистояти вологи, перепадів температур і пошкоджень. Також він є досить міцним на стиск і практично не змінює своїх розмірів при сильному тиску або інших негативних факторах.

Пінополіуретан володіє хорошими теплоізоляційними якостями, за рахунок яких його використовують в процесі обробки стін житлових будинків і офісних приміщень. Також такі сэндвич-панели можуть бути використані в процесі обробки стін морозильних камер і складів. Початкова температура в будь-якому приміщенні - висока або низька, буде зберігатися довгий час, не вимагаючи використання додаткового обладнання - обігрівачів або кондиціонерів.

Мінеральна вата є негорючим матеріалом. Такі панелі варто використовувати для обробки стін цехів і виробничих приміщень, в яких висока ймовірність виникнення вогнища загоряння.

Скловолокно має схожі з мінеральною ватою якості, однак відрізняється більшою щільністю і пружністю. Воно має високий температурний поріг плавлення і не виділяє токсичних речовин при впливі відкритого вогню.

в Будівельні матеріали Переглядів: 678 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022